reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja po wizycie. Jest serduszko [emoji173] dostalam skierowanie do kardiologa, bo coś jest nie tak (ciśnienie też swiruje, cukier za wysoki) i niestety l4 :/ plus pierdyliard badań do wykonania
Co jest z serduszkiem?
Ja juz czekam jestem nastepna. Stres niesamowity. Zaraz tu zejde na zawał 😱
 
Cześć dziewczyny 😊
Czytam ten wątek od pewnego czasu i w końcu zdecydowałam się sama coś napisać.
Ostatnią miesiączkę miałam 26.08, pozytywny test 30.09. Dzisiaj u ginekologa zobaczyłam zarodek i serduszko 😍
Termin według om to 1.06 😊
Też wg om mam na 1.06, wg wielkości pęcherzyka z ostatniego USG na 2.06 a z wielkości zarodka 5.06...
Gratuluję :-D

Dziś o 19.15 idę na USG... Zobaczymy - mam nadzieję, że serduszko nie przestało bić bo na ostatnim USG już było
 
reklama
Do góry