reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
mi lekka kreska wyszła już w środę a termin @ miałam na sobotę 😱 w czwartek 2 dni przed już była taka jak na zdjęciu, a w sobotę dopiero beta 89 w dniu @, więc testy jakoś szybko u mnie wyłapały
właśnie ja też wstawiłam zdjęcie testu to jest 2 dni przed @. wyszedł kurcze mocny. mam nadzieje ze to dobrze wrozy. dzisiaj rejestracja na potwierdzenie i może też się na betę skuszę, ale nie miałam zaleceń przy poprzedniej ciąży.
 
Hej kochane!
Jestem strasznie senna. Chce mi się spać i najlepiej nic bym nie robiła. Spała i jadła. No i chyba mam coraz silniejsze zawroty głowy, ale zyje!
A jak Wy dzisiaj sie czujecie? 😍
mam tak samo, spanie spanie i spanie. I to u mnie w każdej ciąży był pierwszy objaw 😉 mdłości nie miałam w żadnej z dwóch i liczę na łaskawość i w tej 😄 ale jest jeszcze czas na to, żeby się zaczęły 🙈
 
mam identyczną sytuację. Zwłaszcza że w 23 dc plamiłam na rozowo. Jestem juz po jednym poronieniu i nie wiem co mam robić :D ale liczę że bedzie dobrze :D

termin z om wychodzi mi na 16.06 ale gwarancji nie mam że zaraz jeszcze @ nie dostane. na dodatek cały ten cykl robiłam testy owu i żaden nie wyszedł pozytywny ?!?
a tu dwa dni przed spodziewaną @ bach takie coś i to wielka krecha. Przy pierwszej ciąży (poronienie) kreska była bladziusieńka po dwóch dniach spoznienia, a tu jakas anomalia, że przed i całkiem mocna. Trzymajcie kciuki dziewczyny...

Super 😉 masz termin porodu w urodziny mojego narzeczonego 🤭
Mi też żaden z testów owulacyjnych nie wyszedł pozytywnie w okresie owulacji, po czym następny miesiąc robiłam od @ do @ i także żaden nie był pozytywny.
 
Ja z kolei od wczoraj czuje się zupełnie normalnie, jakbym w ciazy nie była, czasem małe wzdęcie. Dzisiaj o 18.30 mam wizytę ale to bardziej po leki, pewnie zrobi usg, jak bedzie wszystko ok to powinien być mały pęcherzyk.
 
reklama
Zresztą dzisiaj z rana tak mnie wkurzyli w pracy, a że wczoraj nadgoniłam sobie z robotą po godzinach pracy, to dzisiaj z tych nerwow w czasie pracy wyszorowałam lodówke, a teraz biorę się za piekarnik [emoji28]
 
Do góry