reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Teraz już się lepiej czuję, ale czekam jeszcze 20 minut, to mi zrobią EKG i pomierzą wszystko.

No właśnie też myślałam, że ciśnienie będzie wysokie, a tutaj na odwrót. Tylko ja zawsze miałam niski puls (poniżej 60 nawet), więc jak przy takim ciśnieniu mam puls pod 80, to faktycznie jest różnica. Lekarka mi mówiła, że na początku ciąży to ciśnienie lubi tak spadać i z dwojga złego lepiej tak, niż gdyby było za wysokie.
Myślę że dobrze by było jakbyś poszla do kardiologa. Ja poszłam jak mojemu ginowi powiedziałam o zawrotach glowy- gin zalecił konsultacje kardiologiczna i okazało się że mam niedomykalność na 2 zastawkach w sercu [emoji50]
 
reklama
Myślę że dobrze by było jakbyś poszla do kardiologa. Ja poszłam jak mojemu ginowi powiedziałam o zawrotach glowy- gin zalecił konsultacje kardiologiczna i okazało się że mam niedomykalność na 2 zastawkach w sercu [emoji50]
Bierzesz jakieś leki? Ja mam niedomykalność mitralną o której dowiedziałam się kilka miesięcy temu ale kardiolog stwierdził, że jest niewielka i nie trzeba tego leczyć. Chyba się jednak wybiorę na konsultację w ciąży bo ostatnio różnie z tym moim sercem bywa.
 
Bierzesz jakieś leki? Ja mam niedomykalność mitralną o której dowiedziałam się kilka miesięcy temu ale kardiolog stwierdził, że jest niewielka i nie trzeba tego leczyć. Chyba się jednak wybiorę na konsultację w ciąży bo ostatnio różnie z tym moim sercem bywa.
Biorę acard 150 i obserwujemy na razie. Mam zakaz wysiłku, schylania się, wieszania firanek i takie tam. Staram się jakos funkcjonować, robie ile mogę, powolutku, jak trzeba to z przerwami. Mam mega wsparcie w mężu, a ostatnio i w dzieciach (oni już sprzątają i robią miejsce dla maluszka [emoji38] bo musi być czyściutko i w ogóle [emoji38])
 
Dziewczyny a tak z ciekawości jakie były wasze wyniki pappy i wolnej bety? Wiem że mam nie interpretować wyników przed USG i że to się przelicza ale jakoś zaczynam szukać informacji.
Ja właśnie też już dostałam wyniki ale dla mnie to czarna magia i w sumie chciałam zobaczyć jakie są normy ale nic z tego nie rozumiem [emoji1787] więc chyba poczekam do wtorku do wizyty [emoji846] a Tobie jakieś niskie wyszły?
 
Ja właśnie też już dostałam wyniki ale dla mnie to czarna magia i w sumie chciałam zobaczyć jakie są normy ale nic z tego nie rozumiem [emoji1787] więc chyba poczekam do wtorku do wizyty [emoji846] a Tobie jakieś niskie wyszły?
Hcg 20,45 a pappa 3,30 zastanawiam się nad hcg.. jakieś takie niskie się wydaje
 
Ja też od kilku dni czuje się jakoś dziwnie, 2czoraj i dziś to myślałam, że zemdleje, sprzątałam łazienkę weszłam na krzesło żeby z piłki zetrzeć a tu nagle jakby mi tlenu brakowało, serce zaczęło mi walić, niedobrze mi było normalnie cała aż się trzęsłam od razu szłam się położyć a przedwczoraj tak przy robieniu obiady mi zrobiło. Strasznie zaczęłam czuć zapachy chyba jeszcze bardziej niż na początku.. Wszystko mi przeszkadza,ale za to nie mam problemów z jedzeniem. Co chwilę bym coś jadła też tak macie? Nom stop jestem głodna zjem obiad i czuje, że się nie najadłam a sporą porcję jem.
 
reklama
Do góry