reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja też od kilku dni czuje się jakoś dziwnie, 2czoraj i dziś to myślałam, że zemdleje, sprzątałam łazienkę weszłam na krzesło żeby z piłki zetrzeć a tu nagle jakby mi tlenu brakowało, serce zaczęło mi walić, niedobrze mi było normalnie cała aż się trzęsłam od razu szłam się położyć a przedwczoraj tak przy robieniu obiady mi zrobiło. Strasznie zaczęłam czuć zapachy chyba jeszcze bardziej niż na początku.. Wszystko mi przeszkadza,ale za to nie mam problemów z jedzeniem. Co chwilę bym coś jadła też tak macie? Nom stop jestem głodna zjem obiad i czuje, że się nie najadłam a sporą porcję jem.
Ja wczoraj z mężem i psem poszliśmy a spacer, było wszystko super, do momentu powrotu. Na klatce wchodzę zawsze w masce. Pod domem zabrakło mi tchu, myslalam, że maz będzie mnie zbierał z wycieraczki. Następny raz wchodzimy na raty [emoji38]
 
reklama
Jezeli Cie to uspokoi, to u mnie hcg 19,8 a pappa 4,24. Zarowno wyniki usg prenatalne jak i nifty pro wyszły super [emoji4]
Nie ma reguły chyba, faktycznie wpływa na cały wynik USG i reszta. Mam ogromną nadzieję że wszystko z moim maleństwem jest ok🙏🙏❤️❤️ ale dziękuję Ci kochana, takie informacje pomagają 😘😘😘
 
Nie ma reguły chyba, faktycznie wpływa na cały wynik USG i reszta. Mam ogromną nadzieję że wszystko z moim maleństwem jest ok[emoji120][emoji120][emoji3590][emoji3590] ale dziękuję Ci kochana, takie informacje pomagają [emoji8][emoji8][emoji8]
Dokładnie, to jest jakkis skomplikowany algorytm i szkoda czasu i nerwow zeby samemu interpretowac [emoji4] na pewno wszystko bedzie dobrze a dzieciaczek zdrowy.
 
Ja też od kilku dni czuje się jakoś dziwnie, 2czoraj i dziś to myślałam, że zemdleje, sprzątałam łazienkę weszłam na krzesło żeby z piłki zetrzeć a tu nagle jakby mi tlenu brakowało, serce zaczęło mi walić, niedobrze mi było normalnie cała aż się trzęsłam od razu szłam się położyć a przedwczoraj tak przy robieniu obiady mi zrobiło. Strasznie zaczęłam czuć zapachy chyba jeszcze bardziej niż na początku.. Wszystko mi przeszkadza,ale za to nie mam problemów z jedzeniem. Co chwilę bym coś jadła też tak macie? Nom stop jestem głodna zjem obiad i czuje, że się nie najadłam a sporą porcję jem.
Tak samo mam.. Też mi serce szybko kołacze czasami ot tak.. Sapie jak nie wiem co i nie raz mecze się sama ze sobą [emoji2368] to aktualnie moje jedyne dolegliwości.. No i jestem najedzona i głodna jednocześnie a daje rade zjeść mniejszr porcje niż zawsze..
 
Tak samo mam.. Też mi serce szybko kołacze czasami ot tak.. Sapie jak nie wiem co i nie raz mecze się sama ze sobą [emoji2368] to aktualnie moje jedyne dolegliwości.. No i jestem najedzona i głodna jednocześnie a daje rade zjeść mniejszr porcje niż zawsze..
Z tym kołataniem serca to chyba norma.. ja mam to samo niby ciśnienie w normie ale czasami czuję jak wali aż w gardle.. ja siedzie na L4 więc prawie że nic nie robię, męczy mnie wszystko.. ale wolę tak niż pracować ponad siłę :) co do jedzenia, codziennie o 7 rano budzę się z mega głodem, jem chrupki kukurydziane jeszcze na łóżku i pomaga to chwilę przedłużyć czas na wstawanie 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20211210-162627_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211210-162627_Samsung Internet.jpg
    123,4 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry