reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
IMG_20211209_125148.jpg
 
Jak patrzę na siebie w aplikacji :o jak ten czas ucieka... dziś powiedzialam kierownikowi w pracy, powiedział że wiedział że kiedyś to będzie musiało nastąpić ;) jutro jedziemy do teściów z informacją... To dopiero będzie... ajjj dobrze bo wreszcie się będę mogła cieszyć w spokoju a nie w stresie że ktoś się dowie ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20211209-130424_Preglife.jpg
    Screenshot_20211209-130424_Preglife.jpg
    113,9 KB · Wyświetleń: 66
Dzień dobry ciocie 😇 to mój zdrowa Rozalka. Ryzyko Wad nam wyszły baaaardzo niskie. Malutka była grzeczna 😇 pani doktor dokładna.. Zapłaciłam 300zl.usg miałam 40min. Bylo warto!!! Tak się cieszę że jest zdrowa. Boże
Czyli już pewne że Rozalka? ;) extra moja Lili? ( tu się jeszcze okaze) będzie miała koleżankę ;)
 
Tak z ciekawości.. Któraś tak jak ja jara się zmieniającymi się cyferkami?
emoji85.png
Jakoś tak każdego dnia zaglądam ile już jest i cieszę się z każdego dnia więcej
emoji85.png
emoji16.png
Zobacz załącznik 1345205
Mam tą samą aplikację, zaglądam tam każdego dnia 🤣
Dzień dobry ciocie 😇 to mój zdrowa Rozalka. Ryzyko Wad nam wyszły baaaardzo niskie. Malutka była grzeczna 😇 pani doktor dokładna.. Zapłaciłam 300zl.usg miałam 40min. Bylo warto!!! Tak się cieszę że jest zdrowa. Boże
Gratulacje ślicznej dziewczynki 🥰,to już pewne?
 
reklama
Ale cudo! [emoji7] A ja przeczytałam jak bezmózg że małe ma już prawie 11 cm i myślę sobie jak Ty je wykarmiłas na końcówce 13tego tygodnia do takiego rozmiaru! [emoji23][emoji23][emoji23]
Musiałabym chyba mnóstwo "drwalów" z McDonald's zjeść 🤣🤪 aby tak wyrósł maluch
 
Ostatnia edycja:
Do góry