reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam przyszłe mamusie 🥰
Ja już po wizycie. Maluch rośnie jak na drożdżach 🥰 tydzień temu 4.3 cm dziś 6.3cm. Nadgonił/a różnicę tych 3 dni z om, które zmieniła moją ginekolog.Z nóżkami 10.80cm szczęścia ❤❤
Ale maluch kręci się bardziej niż nasza mała w poprzedniej ciąży 😄. Wszystko jest póki co dobrze, lekarz mimo tego że gbur 😆 to wszystko dokładnie omawiał. Bardzo długo sprawdzał serce,przeplywy.
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dobre wierci 🥰
Nie pytaliśmy lekarza o płeć, na zdjęciu jeszcze nic nie widać 🙈
Ale cudowne zdjęcia 🥰🥰 ja też dziś ten sam tydzień, zobaczymy jak moja dziołcha figluje ;p
 
reklama
Witam przyszłe mamusie [emoji3059]
Ja już po wizycie. Maluch rośnie jak na drożdżach [emoji3059] tydzień temu 4.3 cm dziś 6.3cm. Nadgonił/a różnicę tych 3 dni z om, które zmieniła moją ginekolog.Z nóżkami 10.80cm szczęścia [emoji173][emoji173]
Ale maluch kręci się bardziej niż nasza mała w poprzedniej ciąży [emoji1]. Wszystko jest póki co dobrze, lekarz mimo tego że gbur [emoji38] to wszystko dokładnie omawiał. Bardzo długo sprawdzał serce,przeplywy.
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dobre wierci [emoji3059]
Nie pytaliśmy lekarza o płeć, na zdjęciu jeszcze nic nie widać [emoji85]
Ale cudo! [emoji7] A ja przeczytałam jak bezmózg że małe ma już prawie 11 cm i myślę sobie jak Ty je wykarmiłas na końcówce 13tego tygodnia do takiego rozmiaru! [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Tak z ciekawości.. Któraś tak jak ja jara się zmieniającymi się cyferkami? [emoji85] Jakoś tak każdego dnia zaglądam ile już jest i cieszę się z każdego dnia więcej [emoji85][emoji16]
Screenshot_20211209_122228_com.gravid.gravid.jpeg
 
@MiMi86 ale masz cudne zdjęcie! 🥰🥰🤩 śliczny dzidziulek ☺

Ile ja mam dzisiaj rzeczy do ogarnięcia! 🙈 muszę jechać na zakupy (priorytet to bakalie do moczki i makówek, jutro będę robić 🤦‍♀️), kupić mamie bon na masaż bo jutro ma urodziny i jak zwykle na ostatni moment to zostawiłam 🤷‍♀️ muszę kupić mak i zawieźć do piekarni żeby mi zmielili 🙈 chce jechac do pepco bo mają jakieś fajne świąteczne piżamy, w wittchenie mam portfel do odebrania, w empiku i smyku chce zabawki do dzieci pooglądać 🙉
I nie muszę chyba wspominać że cholernie mi się nie chce 🙄😶
 
Ja i mam tą samą apke [emoji16][emoji16]
Mojemu wysyłam czasem, żeby widział jak się ładnie procenty ładują [emoji3059]
Ja tak samo [emoji16]
Mam jeszcze ciaza+ ale nie lubię jej bo pokazuje mi że bobas powinien być większy niż jest [emoji12]

Dzwoniłam do poradni i są już moje wyniki z pappy i usg.. Oczywiście nie udziela mi info na tel więc dowiem się jutro jak przyjaciółka mi odbierze.. Czuję jak poziom kortyzolu mi się podniósł, chociaż lekarka mówiła że jak będą złe to do mnie zadzwoni do piątku, a skoro wyniki już są a ona nie dzwoniła to jestem dobrej myśli [emoji120] chociaż serce skacze do gardła
 
@MiMi86 ale masz cudne zdjęcie! [emoji3059][emoji3059][emoji2956] śliczny dzidziulek [emoji5]

Ile ja mam dzisiaj rzeczy do ogarnięcia! [emoji85] muszę jechać na zakupy (priorytet to bakalie do moczki i makówek, jutro będę robić [emoji2356]), kupić mamie bon na masaż bo jutro ma urodziny i jak zwykle na ostatni moment to zostawiłam [emoji2368] muszę kupić mak i zawieźć do piekarni żeby mi zmielili [emoji85] chce jechac do pepco bo mają jakieś fajne świąteczne piżamy, w wittchenie mam portfel do odebrania, w empiku i smyku chce zabawki do dzieci pooglądać [emoji86]
I nie muszę chyba wspominać że cholernie mi się nie chce [emoji849][emoji55]
Jak czytam to na samą myśl mi się nie chce!
 
reklama
Tak z ciekawości.. Któraś tak jak ja jara się zmieniającymi się cyferkami? [emoji85] Jakoś tak każdego dnia zaglądam ile już jest i cieszę się z każdego dnia więcej [emoji85][emoji16]Zobacz załącznik 1345205
Ja też bardzo często zaglądam 😅Aż trudno uwierzyć,że to już 4 miesiąc l. U mnie w aplikacji 4 serduszka prawie zapełnione 😀
 
Do góry