reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Laski, idę jutro rano na pierwszą dawkę szczepienia. Trzymajcie kciuki, żebym sobie potem jakiś objawów nie wmawiała 😶
spokojnie, ja po obu dawkach byłam na drugi dzień tylko mega zmęczona. Żadnej gorączki ani nic. W ciąży nawet bym pewnie nie poczuła że miałam szczepionkę tylko bym legalnie przespała cały dzień 😅
Powodzenia 😘
 
reklama
Ja tak trochę od czapy ale potrzebuje pomocy 😜 jedziemy w sobotę do znajomych na "wigilijkę" i potrzebuję pomysłu na drobne prezenty dla dzieci (chcemy przeznaczyć tak około 50zl na głowę, wiem ze bez szału ale i tak przed świętami jest mnóstwo wydatków 🙈). No i to jest tak:
✅chłopiec, który w styczniu kończy roczek
✅chłopiec 2l 3m-ce
✅dziewczynka, w styczniu kończy 2 latka.
Może macie jakieś sprawdzone zabawki którymi lubiły bawić się Wasze dzieci ☺ ja przez zboczenie zawodowe patrzę na same sortery, drewniane układanki i ogólnie edukacyjne zabawki 🤦‍♀️
u nas w tym wieku był szał na puzzle 😍
 
U mnie LEGO Duplo baaardzo się sprawdza do tej pory. [emoji6] Dla roczniaka to faktycznie sorter super sprawa. Jakieś pierwsze puzzle może? Takie z kilku elementów tylko. Pluszak ewentualnie. Ciastolina? O ile nie pakują już wszystkiego do buzi. [emoji16] Może coś z tego Cię zainspiruje. [emoji846]
u nas Duplo też było super, a ciastolina to miłość niezmienna od 2 lat 😁
 
spokojnie, ja po obu dawkach byłam na drugi dzień tylko mega zmęczona. Żadnej gorączki ani nic. W ciąży nawet bym pewnie nie poczuła że miałam szczepionkę tylko bym legalnie przespała cały dzień 😅
Powodzenia 😘
Mam nadzieję, że tak będzie. Ja nie pamiętam kiedy miałam ostatnio gorączkę. Nawet jak mi cos jest, to wszystko przechodzę bez podwyższonej temperatury.
 
Pierwszego swojego kompa stacjonarnego rozkręciłam jeszcze jakoś w 2-3klasie LO... Jak już go wyczyściłam tak, że o mało nie starałam warstwy termoprzewodzącej na procesorze - bo po co czytać instrukcje obsługi, lecimy z koksem, jakoś to będzie 🙃 (wycierając doszłam do wniosku, że może jednak to czarne jest tam potrzebne, a dopiero później dowiedziałam się co to), stwierdziłam, że taki czysty komp nie może stać w brudnym pokoju i wysprzątałam też pokój, mama która jak zaczynałam operację rozkręcania kompa szła na nockę, weszła do pokoju zobaczyła porozkrecane wszystkie śrubki to się przeraziła, jak wróciła i zobaczyła wysprzątany pokój prawie zawału dostała (bo myślała, że zepsułam kompa i chcę jakoś załagodzić sytuację - wtedy to był nielada wydatek)... A pierwszego kompa dostałam, jak dostałam się do lo w prezencie od rodziców...
Później jak chciała abym wreszcie sprzątnęła to zaczynała dopytywać kiedy czyszczę kompa 🤣

Budowa lapkow jest jeszcze prostsza, tylko bardziej upierdliwa - więcej śrubek mocujących, więc nie bardzo mi się już chce :p

ja stosowałam w pierwszej i drugiej ciąży na te moje e.coli w moczu (w zasadzie nic to nie dało, no bakteria jest i raczej będzie) to jest łagodny i bezpieczny antybiotyk...
Tak bardzo nie Chcialam antybiotyku.. Ale już padam z bólu gardła.. A jutro prenatalne..
 
Zobacz załącznik 1344621 czesc dziewczyny pisze do was czy miałyście zwiększone ryzyko trisomi 21. Co wam lekarz
polecił dalej nifti?
Moge zapytać iie masz lat? Moze że względu na wiek jest wpisanie większe ryzyko. Powiem tak jeśli chcesz mieć spokojna resztę ciąży to ja bym zrobiła nifty , niestety sama płaciłam ponad 2 tys zł więc jest bardzo drogie :( a jeśli to dla Was za duża bariera to porozmawiaj ze swoim lekarzem , może warto powtórzyć. Nie stresuj sie na zapas bo nie warto 🤗
 
reklama
Moge zapytać iie masz lat? Moze że względu na wiek jest wpisanie większe ryzyko. Powiem tak jeśli chcesz mieć spokojna resztę ciąży to ja bym zrobiła nifty , niestety sama płaciłam ponad 2 tys zł więc jest bardzo drogie :( a jeśli to dla Was za duża bariera to porozmawiaj ze swoim lekarzem , może warto powtórzyć. Nie stresuj sie na zapas bo nie warto 🤗
Mam 25 lat😉zobaczę co mi powie ginekolog w piątek. Wiadomo jest to dużo kasy ale jest pewnosc😊
 
Do góry