reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Myślę że błąd w ankiecie może być spowodowany tym że na początku nie było odpowiedzi - nie wiem . Był tylko syn albo córka ;) póki co głos oddały 34 osoby to można sprawdzić o ewentualnie poprawić.
Dziewczyny z dzisiejszych prenatalnych, jak tam? Juz po, czy jeszcze czekacie?
 
reklama
Melduję się! Jestem zachwycona prenatalnymi - czułam się zaopiekowana, pod okiem dwóch lekarzy i widziałam, że dołożyli starań, żeby wszystko sprawdzić [emoji3590] szykuje mi się zdrowa, uparta i niewspółpracująca córeczka! [emoji7] Oboje o płci mówili z dość dużym przekonaniem więc wracamy teraz z mężem do domu, a że mu nawet do głowy nie przyszło że wiem już kto tam mieszka to dostanie odpowiedni prezencik w domku [emoji7][emoji3590] usg 12+1, a pannica miała 5,75cm [emoji4]

Byłam totalnie spokojna, bez stresu, ale jak wyszłam z gabinetu ze zdjęciem w ręku i informacja, że po tym badaniu wygląda, że wszystko jest w najlepszym porządku i teraz oby to potwierdziły wyniki z krwi to siadlam i czułam jak mi się łzy zbierają do oczu.. I przyznam że jak to pisze to też mnie aż zwija [emoji3064][emoji3064]

Dtaralam się nadrobić wszystkie informacje dzisiejsze i cieszę się że same dobre wiadomości tutaj [emoji7][emoji3590]
 
Melduję się! Jestem zachwycona prenatalnymi - czułam się zaopiekowana, pod okiem dwóch lekarzy i widziałam, że dołożyli starań, żeby wszystko sprawdzić [emoji3590] szykuje mi się zdrowa, uparta i niewspółpracująca córeczka! [emoji7] Oboje o płci mówili z dość dużym przekonaniem więc wracamy teraz z mężem do domu, a że mu nawet do głowy nie przyszło że wiem już kto tam mieszka to dostanie odpowiedni prezencik w domku [emoji7][emoji3590] usg 12+1, a pannica miała 5,75cm [emoji4]

Byłam totalnie spokojna, bez stresu, ale jak wyszłam z gabinetu ze zdjęciem w ręku i informacja, że po tym badaniu wygląda, że wszystko jest w najlepszym porządku i teraz oby to potwierdziły wyniki z krwi to siadlam i czułam jak mi się łzy zbierają do oczu.. I przyznam że jak to pisze to też mnie aż zwija [emoji3064][emoji3064]

Dtaralam się nadrobić wszystkie informacje dzisiejsze i cieszę się że same dobre wiadomości tutaj [emoji7][emoji3590]
Super wiadomości 🤩 atmosfera badania też jest mega ważna. Wiedziałaś wcześniej że przy badaniu będzie dwóch lekarzy?
 
Melduję się! Jestem zachwycona prenatalnymi - czułam się zaopiekowana, pod okiem dwóch lekarzy i widziałam, że dołożyli starań, żeby wszystko sprawdzić [emoji3590] szykuje mi się zdrowa, uparta i niewspółpracująca córeczka! [emoji7] Oboje o płci mówili z dość dużym przekonaniem więc wracamy teraz z mężem do domu, a że mu nawet do głowy nie przyszło że wiem już kto tam mieszka to dostanie odpowiedni prezencik w domku [emoji7][emoji3590] usg 12+1, a pannica miała 5,75cm [emoji4]

Byłam totalnie spokojna, bez stresu, ale jak wyszłam z gabinetu ze zdjęciem w ręku i informacja, że po tym badaniu wygląda, że wszystko jest w najlepszym porządku i teraz oby to potwierdziły wyniki z krwi to siadlam i czułam jak mi się łzy zbierają do oczu.. I przyznam że jak to pisze to też mnie aż zwija [emoji3064][emoji3064]

Dtaralam się nadrobić wszystkie informacje dzisiejsze i cieszę się że same dobre wiadomości tutaj [emoji7][emoji3590]
Ale się cieszę, że badania przebiegło pomyślnie 🤗🤗 dziś dzień córeczek ❤❤
 
Dziewczyny ja również melduje się po prenatalnych. Jeszcze chwile przed badaniem dostałam wyniki nifty. Badania wszystkie dobrze, dzidzia szalała ale ładnie wszystko pokazało no i będzie chłopiec :) a my imiona mamy dla dziewczynki, co do chłopaka żadne mi się nie podobają i nie możemy się dogadać 🤣
 
Melduję się! Jestem zachwycona prenatalnymi - czułam się zaopiekowana, pod okiem dwóch lekarzy i widziałam, że dołożyli starań, żeby wszystko sprawdzić [emoji3590] szykuje mi się zdrowa, uparta i niewspółpracująca córeczka! [emoji7] Oboje o płci mówili z dość dużym przekonaniem więc wracamy teraz z mężem do domu, a że mu nawet do głowy nie przyszło że wiem już kto tam mieszka to dostanie odpowiedni prezencik w domku [emoji7][emoji3590] usg 12+1, a pannica miała 5,75cm [emoji4]

Byłam totalnie spokojna, bez stresu, ale jak wyszłam z gabinetu ze zdjęciem w ręku i informacja, że po tym badaniu wygląda, że wszystko jest w najlepszym porządku i teraz oby to potwierdziły wyniki z krwi to siadlam i czułam jak mi się łzy zbierają do oczu.. I przyznam że jak to pisze to też mnie aż zwija [emoji3064][emoji3064]

Dtaralam się nadrobić wszystkie informacje dzisiejsze i cieszę się że same dobre wiadomości tutaj [emoji7][emoji3590]
Super wieści [emoji3590] gratulacje [emoji3590]
 
Dziewczyny ja również melduje się po prenatalnych. Jeszcze chwile przed badaniem dostałam wyniki nifty. Badania wszystkie dobrze, dzidzia szalała ale ładnie wszystko pokazało no i będzie chłopiec :) a my imiona mamy dla dziewczynki, co do chłopaka żadne mi się nie podobają i nie możemy się dogadać 🤣
Jest i chłopiec z dzisiejszych badan 👍 wszyscy odwrotnie , ja chciałam syna dzis córka i też nie mamy imienia 😂 do tego koleżanka mi napisała co ma termin na koniec maja że była na badaniach i chłopiec- u niej trzeci syn i liczyła na córkę a tu klops 😂😂
 
reklama
Super wiadomości [emoji2956] atmosfera badania też jest mega ważna. Wiedziałaś wcześniej że przy badaniu będzie dwóch lekarzy?
Całkowicie nie! W ogóle to inny lekarz miał być, a okazało się, że badanie robił mi robił mi Piotr Góra i Dr Wojtowicz [emoji4] i widziałam że bardzo im zależało żeby wszystko dobrze sprawdzić a przy okazji mi wszystko omawiali - do zmierzenia kości nosowej i przeziernosci robili chyba z 6 zdjęć, ale nie byli zadowoleni. Próbowali przez brzuch, dopochwowo, a ostatecznie poprosili żebym najpierw się ubrała i zmierzyła ciśnienie i za chwilę spróbowali znowu, dopiero wtedy panna ułożyła się idealnie [emoji3059]
 
Do góry