reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Z ankiety wynika, że jednak zdecydowana większość to chłopaki, a ja myślałam, że tu na forum dziewczyny królują 😃 ja mam już córkę i chciałabym syna do pary, ale z córki też się będę niezmiernie cieszyć, znam już obsługę i mam wszystkie ubranka 😅
Też jestem w szoku , wydawało mi się że moja córka ma więcej koleżanek na forum niż kolegów ale ale poczekajmy na nasze niewiadome bo jeszcze wszystko się może zmienić 🤗
 
reklama
My już wykorzystaliśmy wszystkie chłopięce imiona, które nam się podobały 🤣 i nie mamy pomysłu. Za to mamy dla dziewczynki :) jednomyślnie , ma pasować do imienia córeczki i nazwiska :)
 
Też jestem w szoku , wydawało mi się że moja córka ma więcej koleżanek na forum niż kolegów ale ale poczekajmy na nasze niewiadome bo jeszcze wszystko się może zmienić 🤗
Nie wiem czy ta ankieta jest wiarygodna. Ja nie zaznaczałam żadnej odpowiedzi i jak chciałam oddać głos to wyglądało tak jakbym swój już oddała 🙈 musiałam kliknąć ikonkę zmien głos czy jakoś tak i dopiero wtedy zaznaczyłam. Nie wiem czemu tak się stało 😁 może innym dziewczynom też się jakoś pozaznaczalo i dopiero to zmienia 🤷‍♀️
 
Nie wiem czy ta ankieta jest wiarygodna. Ja nie zaznaczałam żadnej odpowiedzi i jak chciałam oddać głos to wyglądało tak jakbym swój już oddała 🙈 musiałam kliknąć ikonkę zmien głos czy jakoś tak i dopiero wtedy zaznaczyłam. Nie wiem czemu tak się stało 😁 może innym dziewczynom też się jakoś pozaznaczalo i dopiero to zmienia 🤷‍♀️
A ja sie zastanawiam co robi tu glos Maria. ??
 
reklama
Do góry