reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
A te badania nie są tylko dla kobiet +35 lat?
Nie, są dla kobiet poniżej 35 roku życia. Powyżej 35 i tak należy się skierowanie na nfz 🙂
Nie dziwne, że dyskwalifikuje, bo z dwoma poronieniami nie musisz mieć programu, żeby mieć skierowanie [emoji2368] z resztą jak sama piszesz, masz. Chyba jesteś tutaj jedyna aż taka wyrywna [emoji85]
Być może tylko ja jestem aż tak wyrywna 😉 mam tego świadomość. Ale do tej pory myślałam że strzelę sobie po 10 tygodniu nifty i może trochę odetchnę z ulgą... A tak to co, prenetalne nie dadzą mi żadnej pewności że dziecko będzie zdrowe. I tak po badaniach będę musiała wybierać czy ryzykować i wykonać amniopunkcję z mikromacierzami czy żyć nadzieją że jednak wszystko będzie dobrze a podświadomie i tak stresować się do samego rozwiązania. Wiem że też masz ciężką historię za sobą ale jak sama wiesz wada Waszego dziecka była losowa i prawdopodobieństwo jej ponownego wystąpienia jest bardzo niskie. U mnie sprawa wygląda zupełnie inaczej więc może warto czasami okazać trochę empatii 🙂
 
Oto i on(a). Długie nogi po tacie 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20211130_185531.jpg
    IMG_20211130_185531.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 71
Ja jutro dopiero będę dzwonić umawiać się na prenatalne, dzisiaj dostałam skierowanie. Oczywiście podczas wizyty galareta zamiast mózgu i zapomniałam zapytać jak to jest z pappą - ona też jest w ramach skierowania? Czy to jest osobne badanie i każdy musi płacić?

I mam jeszcze pytanie - na każdej wizycie lekarz bada Was na fotelu? Bo to była moja trzecia wizyta w tej ciąży a lekarz na fotel nie zaprosił mnie ani razu 🙈
dwie wizyty miałam i dwa razy brał na fotel 😉 nie wiem jak później jest
 
A bylam pewna ze robisz... No to decyzja do Ciebie należy:)
wlasnie dlatego nie chce kupować detektoru, bo znajac mnie miałabym panikę. Dobrze, że odkładasz to! A co do córeczki, to gratuluje! Powiedz mezowi, ze widocznie pisane mu jest życie z kobietkami 😊 Ja znam koleżankę, która ma 6 siostr, bo tata liczył ze za którymś razem ustrzeli sobie syna. Teraz sie smieje, że ma 7zieciów, i tyle wnucząt chłopaków. 😅
Haha, ja wlasnie tez z mezem gadam ze my chyba przed wakacjami staraliśmy się byle jak zeby nie trafiło się nam zimowe dziecko 😅 A w wakacje to wiadomo, że imprezy nas interesowały bardziej, i styk! Mamy termin na czerwiec no i niestety ale tata jest z czerwca wiec bede miala dwie osoby z czerwca 😅 albo sie postanowi urodzic na koniec maja 🙈
Mam nadzieje ze marudzić nie beda, ja tez sie tak stresowałam tym zeby powiedzieć bo u mnie jest taka sytuacja ze ja zaczelam prace w połowie września w nowej. Ale są zadowoleni, i ciepło mnie przyjęli, pogratulowali i sie dopytują ciagle jak sie czuje 😅 Wiec miejmy nadzieję że będziesz miała taka sama reakcje!
pracuję tutaj 5 lat, dość dobrze znam swój zespół i wiem że będą krzywić 😅
 
w pierwszej ciąży cieszyłam się od zrobionego testu, zero czarnych myśli. I do końca było wszystko książkowo. Drugą ciążę poroniłam, więc ta trzecia już nie jest taka beztroska i psychika nie daje rady. Dla mnie wyczekiwany moment to ten 12-13 tydzień i prenatalne, może po dzisiejszej wizycie już zaświeci mi słońce i zacznę się bardziej cieszyć 🌞🌞🌞
u mnie identycznie, piąteczka 👏
 
reklama
Do góry