reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Mnie po wczorajszym prysznicu przywitało krwawienie... Nie wiem czy to przeciążenie, czy info które mnie strasznie zasmuciło i przestraszyło, czy ten prysznic był na ciepły... Zaczęło trochę lecieć, wzięłam proga, magnez i nospe, nogi do góry i po 2h było już brązowo... Moja gin na urlopie... A na IP tu w DE przez koronę to ola Boga... Zostaje mi klinika, zadzwonię czy odpłatnie zrobią mi usg aby sprawdzić czy wszystko okay
Trzymam kciuki żeby to byl tylko niepotrzebny strach ale dla swojego spokoju spróbuj się umówić na to usg [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś zaczynam 12+1 🙂w środę prenatalne i zaczynam się stresować dobre chociaż, że mam je już o 8. Też mam silne bóle głowy od jakiegoś tygodnia, bez apapu rady nie daję. Tak sobie myślę, że może za mało się dotleniam u nas brzydka pogoda i ostatnio mało wychodzimy.
 
Ja właśnie jestem po badaniu nifty pro... teraz czekanie na wyniki... Pytanie czy są tu dziewczyny którym objawy zanikły? Ja mam tak ze piersi czuje tylko przy dotyku , nudności już nie mam, brzuch już nie jest napompowany ( ale mam problem z glukoza dlatego muszę pilnowac diety)...jedyne co mam to w nocy na siku wstaje 2 razy, wizytę mam 9.12 I nie chce szaleć i latac na badanie bo może to wszystko normalne ... dziś mam 11+3 .
 
Ja właśnie jestem po badaniu nifty pro... teraz czekanie na wyniki... Pytanie czy są tu dziewczyny którym objawy zanikły? Ja mam tak ze piersi czuje tylko przy dotyku , nudności już nie mam, brzuch już nie jest napompowany ( ale mam problem z glukoza dlatego muszę pilnowac diety)...jedyne co mam to w nocy na siku wstaje 2 razy, wizytę mam 9.12 I nie chce szaleć i latac na badanie bo może to wszystko normalne ... dziś mam 11+3 .
Normalne... Objawy pojawiają się i znikają (i niestety znowu potrafią wrócić po kilku dniach)...
A przekroczony 11tc to już coraz bliżej 2 trymestru :)
 
reklama
Dzisiaj 11+6!
Z złych wieści, to chyba moj kochany mężulek dostał ospę albo odrę. Całe szczęście, że ja przechodziłam to w życiu. Ale trochę dziwne, bo niby był szczepiony. Moze to jednak coś innego podobnego do ospy. Dowiemy sie, probuje sie dostac do lekarza. Oby to nie było jakieś powikłanie pocovidowe bo akurat moja kolezanka miala takie powiklanie ze ja wysypało na całych rękach. A u niego wlasnie są dłonie, i głowa.... 😒

A z dobrych to blisko już sroda, i zaczyna się moj ulubiony miesiac! Czerwony, świąteczny grudzień 🌲🌲 i prenatalne!! 🤭

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! 😃
 
Do góry