reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mfifi04 najlepszego. Jesteśmy w jednym wieku tylko ja skończyłam w kwietniu 😅

tuRuda irigasin do nosa kup jak zatkany. Wypłukać skutecznie.

A szczepieni niekoniecznie lekko chorują. Ciężko w szpitalach również niestety
 
reklama
A ja się wkurzyłam... Miałam dzisiaj więcej sio więc wybrałam się do galerii, idziemy jutro do rodzicow a mnie wszystkie spodnie już uwierają i chciałam coś kupić. Zaczęłam od sinsaya ale u nas nie ma tego działu ciazowego 😕 więc klops. Potem poszłam do HM. Tam nie dość że cena tych spodni ciazowych zwala z nóg to na dodatek największy dostępny rozmiar to M. Ja mam szerokie biodra i w ogóle mi się przytyło jeszcze przed ciąża więc L musi być obowiązkowo 🙈 myślałam że chociaż buty kupię w CCC, ale botki które mi się spodobały nie były objęte promocją a poza tym były z takiego zamszu i niby nowe, niby lasocki a już w kartonie były jakieś białe otarcia i wyglądało to średnio 😕 miałam się fajnie obkupić a wróciłam ostatecznie z jegginsami z pepco 🥴
Ja pracuję w hm 😉 mamy na salę spodnie ciążowe pojedyncze rozmiary co prawda ale zrobię wam zdjęcia i wrzucę na grupę może któraś coś dla siebie znajdzie 😉 mam zniżkę pracownicza to zawsze dodatkowy rabat. 👌➡️ Będę w pracy jutro to postaram się rano we wtorek coś wrzucić 😊
 
Ja pracuję w hm 😉 mamy na salę spodnie ciążowe pojedyncze rozmiary co prawda ale zrobię wam zdjęcia i wrzucę na grupę może któraś coś dla siebie znajdzie 😉 mam zniżkę pracownicza to zawsze dodatkowy rabat. 👌➡️ Będę w pracy jutro to postaram się rano we wtorek coś wrzucić 😊
Też mam siostrę w hm i dobry biznes z nią robię zawsze hehe :)
 
A ja się wkurzyłam... Miałam dzisiaj więcej sio więc wybrałam się do galerii, idziemy jutro do rodzicow a mnie wszystkie spodnie już uwierają i chciałam coś kupić. Zaczęłam od sinsaya ale u nas nie ma tego działu ciazowego 😕 więc klops. Potem poszłam do HM. Tam nie dość że cena tych spodni ciazowych zwala z nóg to na dodatek największy dostępny rozmiar to M. Ja mam szerokie biodra i w ogóle mi się przytyło jeszcze przed ciąża więc L musi być obowiązkowo 🙈 myślałam że chociaż buty kupię w CCC, ale botki które mi się spodobały nie były objęte promocją a poza tym były z takiego zamszu i niby nowe, niby lasocki a już w kartonie były jakieś białe otarcia i wyglądało to średnio 😕 miałam się fajnie obkupić a wróciłam ostatecznie z jegginsami z pepco 🥴
Matko, jakbym siebie slyszala. Wszystko co mi sie podobało to albo rozmiaru nie było albo nie były objęte promocją! Jak tak można 😑
Wiesz jak wytłumaczyła to luz. Mi teraz ten też wytłumaczył. Ale jak w 1 ciąży mi nic nie powiedział to ja w ogóle nie wiedziałam co się dzieje... I czy on jakiś nienormalny nie jest 🤦🏻‍♀️
Tez tak bym pomyslala! Ale dobrze wiedzieć, bo to jest moja pierwsza ciąża i w dodatku mam nadzieje ze sie szczęśliwie skonczy. Juz bym chciala miec koncowke maja i obliczać dni porodu! :D
Zaczęłam oglądać Pracujące mamy na netflixie. Super się patrzy 😊 już 10 odcinek 😁 taki lekki i przyjemny serial 😜
Wlasnie sie zastanawialam nad tym serialem, teraz jadę pociągiem do domu i obejrzałam "jak zostać gwiazda" jejku, fajna komedia! 😊
Ja się właśnie dowiedziałam że żona mojego szefa ma covid a on jako zaszczepiony może dalej swobodnie sobie do pracy chodzić. Mam 6 grudnia prenatalne i jednak wolałabym żeby na mnie zarazkow nie przerzucił. Będę mówić o zdalnym a jak to nie pomoże to od ogólnego L4. Myślę że jak powiem że jestem w ciąży i cokoliwiek typu ból gardła to mi da kilka dni. A jak i to nie pomoże to powiem szefowi i trudno. Ehh mam nadzieję tylko że nie zdążył nas już zarazić.
To ja bym juz powiedziala o ciazy... Jesli masz umowe na czas nieokreslony to jestes juz chroniona. Bedac w ciazy i miala szefa z żoną covidem to bym wolala jednak w domu pracować lub byc na l4. :|
 
No i to jest właśnie dla mnie niezrozumiałe... Tzn z jednej strony wiem że jednym z przywilejów zaszczepionych jest brak konieczności odbywania Kwarantanny. No ale w tej sytuacji on też może być zarażony i roznosić to na innych 🙄 bezsensu to jest według mnie. W sumie jak już wprowadzali te szczepionki to faktycznie mogli wprowadzić obowiązek szczepień bo teraz to jest błędne koło 🙈 wzrasta ilość zakażeń bo osoby zaszczepione chodzą i zagrażają te niezaszczepione. Nie mówię że we wszystkich wypadkach ale większość takich pewnie jest.
Tak samo jak kuzynka dzwoniła do lekarza, pół rodziny jej męża z gorączką, kaszlem i złym samopoczuciem a lekarz nie skierował jej na wymaz. Ode mnie z pracy dziewczyny podłapały od dziecka zapalenie spojówek i musiały iść zrobić wymaz 🤦‍♀️ no gdzie sens gdzie logika..
Ten brak kwarantanny dla zaszczepionej osoby to głupota. Koelzanka wlasnie miala taki przypadek ze bylo malzenstwo - zaszczepieni. Maz zachorowal, ale on na kwarantannie. Ona nie zachorowała i mogla pracować- z moja kolezanka ciężarna. Po tygodniu pracy okazalo sie, ze jednak pozytywna. Ciekawe ile osób zdazyla zarazić...
 
Ten brak kwarantanny dla zaszczepionej osoby to głupota. Koelzanka wlasnie miala taki przypadek ze bylo malzenstwo - zaszczepieni. Maz zachorowal, ale on na kwarantannie. Ona nie zachorowała i mogla pracować- z moja kolezanka ciężarna. Po tygodniu pracy okazalo sie, ze jednak pozytywna. Ciekawe ile osób zdazyla zarazić...
Masakra - dla mnie jednak też osoby zaszczepione powinny być na kwarantannie, chyba że są negatywne i nie mają więcej kontaktu z osobą pozytywną... Co w małżeństwie jest trudne do osiągnięcia...

Teoretycznie ten brak kwarantanny miał promować szczepienie... Jako przywilej.
 
Masakra - dla mnie jednak też osoby zaszczepione powinny być na kwarantannie, chyba że są negatywne i nie mają więcej kontaktu z osobą pozytywną... Co w małżeństwie jest trudne do osiągnięcia...

Teoretycznie ten brak kwarantanny miał promować szczepienie... Jako przywilej.
No, ale jak widać... Nie do końca to się sprawdza. W ogóle przy domownikach jest to niemożliwe. Fakt, że jedna osoba nie złapie a druga złapie, ale na to nie ma reguły i szczepienia nie powinny być powodem do zwalniania z kwarantanny. Moja bratowa tez miesiac temu chodziła sobie, a dzieci na kwarantannie. No i dzisiaj okazało się że przeszla prawdopodobnie z nimi covida bo wszystkim zrobili przeciwciala po chorobie a ona doplacila i sobie tez zrobila. Takie kolo błędne i jak nie mieć mniej zachorowań jak większość nawet nie wiedzą i roznoszą... 🐷
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego poniedziałku dla Was ☺
Ja dzisiaj mam wizytę o 17:30, a wcześniej na 15:00 mam jeszcze endokrynologa. Proszę o mocne zaciskanie kciuków bo ja już powoli od zmysłów odchodzę, boję się jak jasny gwint 🙈😣 mam nadzieję że zobaczę dzisiaj małego misia haribo z mocno bijącym serduszkiem 🙏🥺
 
reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia 😊
Pewnie są tu dziewczyny, które dzisiaj wizytują więc trzymam kciuki ✊✊

Jak na złość jestem w pracy i strasznie mi niedobrze, a jeszcze gdyby tego było mało to wczoraj wieczorem strzeliło mi coś w części lędźwiowej kręgosłupa 🙈 oby to nie miało wpływu na dzidziusia 🙄
 
Do góry