reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej [emoji3590] ja się melduję, że już w domu.. Obeszło się na strachu, ale cieszę się, że wszystko gra! Totalnie ominął mnie BF ale mam nadzieję że Wy chociaż zadowolone z zakupow [emoji3590]
Ja w ogóle nie jestem typem biegającym po sklepach - wolę on-line, in real zobaczyć rzeczy droższe... Tak już obejrzałam wózek...

Partner chyba dał się przekonać, aby przeprowadzać się za 2-3lata nie teraz...

I z okazji BF na allegro kupiłam zestaw butelek do karmienia malucha partnerowi na prezent na święta (sam stwierdził, że nie ma co wymyślić, a to mu się nawet spodobało - w końcu to głównie on będzie karmił butlą, ja swoją mam zawsze przy sobie) 🤣
 
Jestem po najdziwniejszej nocy...
Mój mąż zaczął dla mnie śmierdzieć czosnkiem... Jak kolwiek głupio to nie zabrzmi... [emoji23]
Wykąpany, wypachniony a jak tylko wszedł do pokoju poczułam czosnek... Leży obok a mi się zbiera na wymioty bo czuje od niego czosnek.. (oczywiście nie jadł nic z czosnkiem)... Jest to taka przykra sprawa, że masakra... Macie/miałyście kiedyś coś podobnego?? Nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić... Chyba będzie biedak spał na kanapie w salonie..
 
Ostatnia edycja:
Hej u mnie weekend urodzinowy. Kończe 30 lat 😤 niewiem kiedy to zlecialo. Ale jestem szczesliwa ze najwazniejszy prezent mam w brzuchu ❤
Oczywiscie wyskoczyła mi opryszczka 😤
Milej niedzieli mamuski 😋
Oo, wszystkiego najwspanialszego! 😇🥰
Co do opryszczki to mnie wyskoczyła przedwczoraj, ale jest na tyle mało upierdliwa że nawet nie szukałam niczego dozwolonego do smarowania. Myślę że jeszcze 2-3 dni i zniknie ☺

U mnie od wczoraj wieczora ciche dni z małżem... Obraża się jak dziecko 🤨 poszło o wymianę opon i chodzi teraz nadąsany 😣 ja z kolei przestałam się jakoś ciazowo czuć 🙈 dobrze ze juz jutro wizyta bo pewnie i tak musiałabym przyspieszyć. Ale nawet nie wyobrażacie sobie jak się boję 😔
 
Oo, wszystkiego najwspanialszego! 😇🥰
Co do opryszczki to mnie wyskoczyła przedwczoraj, ale jest na tyle mało upierdliwa że nawet nie szukałam niczego dozwolonego do smarowania. Myślę że jeszcze 2-3 dni i zniknie ☺

U mnie od wczoraj wieczora ciche dni z małżem... Obraża się jak dziecko 🤨 poszło o wymianę opon i chodzi teraz nadąsany 😣 ja z kolei przestałam się jakoś ciazowo czuć 🙈 dobrze ze juz jutro wizyta bo pewnie i tak musiałabym przyspieszyć. Ale nawet nie wyobrażacie sobie jak się boję 😔
Mam w domu tribiotyk wiec nim posmarowałam 😀
 
Hej u mnie weekend urodzinowy. Kończe 30 lat 😤 niewiem kiedy to zlecialo. Ale jestem szczesliwa ze najwazniejszy prezent mam w brzuchu ❤
Oczywiscie wyskoczyła mi opryszczka 😤
Milej niedzieli mamuski 😋
Wszystkiego najlepszego 🎂:)
Jestem po najdziwniejszej nocy...
Mój mąż zaczął dla mnie śmierdzieć czosnkiem... Jak kolwiek głupio to nie zabrzmi... [emoji23]
Wykąpany, wypachniony a jak tylko wszedł do pokoju poczułam czosnek... Leży obok a mi się zbiera na wymioty bo czuje od niego czosnek.. (oczywiście nie jadł nic z czosnkiem)... Jest to taka przykra sprawa, że masakra... Macie/miałyście kiedyś coś podobnego?? Nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić... Chyba będzie biedak spał na kanapie w salonie..
Jej ale sytuacja! Jednak te ciążowe zmysły płatają nam figle :) oby szybko minęło bo szkoda męża :)

@Kundlica cieszę się, że już jest dobrze. Musiałaś się bardzo wystraszyć :(
 
Hej u mnie weekend urodzinowy. Kończe 30 lat [emoji36] niewiem kiedy to zlecialo. Ale jestem szczesliwa ze najwazniejszy prezent mam w brzuchu [emoji173]
Oczywiscie wyskoczyła mi opryszczka [emoji36]
Milej niedzieli mamuski [emoji39]
Wszystkiego najlepszego :)

Piszecie o drażniących zapachach, też tak mam. Smak też się zmienił. Jem np ostre i nie czuję, żeby było ostre.. a mój mąż, który ostre je normalnie, ledwo to zjada [emoji50]
Dodam, że wcześniej lekko ostre było dla mnie strasznie ostre [emoji38]
 
Hej u mnie weekend urodzinowy. Kończe 30 lat [emoji36] niewiem kiedy to zlecialo. Ale jestem szczesliwa ze najwazniejszy prezent mam w brzuchu [emoji173]
Oczywiscie wyskoczyła mi opryszczka [emoji36]
Milej niedzieli mamuski [emoji39]
Wszystkiego najlepszego [emoji4]

A u nas dzisiaj w końcu pojawił się pierwszy śnieg, sypie od rana [emoji846]

Dziś mam jakiś gorszy dzień, pobolewa mnie podbrzusze, nie wiem czy to przez to że wszystko się rozciąga czy może przez wzdęcia które czasem mnie łapią ale nie mam dzisiaj mocy na nic [emoji3525] a do wizyty jeszcze 2 tygodnie.. ale nie ma co się martwić, bo przecież wszystko jest ok, najważniejsze pozytywne myślenie [emoji4]
 
reklama
Hej, u nas wczoraj zlecieli się goście na Andrzejki.. Także do 1w nocy nie spałam.. Mój mąż nie pije wogole.. Jestem z nim 9lat i widziałam go pijanego z 4razy.. Wczoraj był 5ty. A że mąż nie pije, wczoraj miał smaka.. Wymiotował cała noc.. Dziewczyny. On do jednej miski ja do drugiej.. Myślałam że go uduszę. Normalnie ogólnie nie jestem delikatna że ten smród wymiotów na mnie działa. Ale odkąd jestem w ciąży to wogole mogła bym stracić węch.. Mój żołądek od wczoraj znowu jest biedny.. Teraz się z mężem smiejemy.. Ale normalnie wczoraj byłam taka zła...
 
Do góry