reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dokładnie tak. 11+0 zaczynasz 12 tc, skończyłaś 11
Tak, 12ty tydzień, ale lekarze liczą skończone tygodnie... Dlatego ja jak lekarz pyta o "tydzień" odpowiadam w stylu 10+2 (sam wtedy sobie utnie lub zaokrągli)... A potocznie mówię 11ty tydzień...
Ja dzisiaj miałam pobraną krew do Nifty, oczywiście stresik przed wynikami totalny.

I jeszcze pytanie do dziewczyn, które też robią Nifty - robicie też Pappę? Wiem, że czasami te wyniki mogą być "fałszywie" niepokojące i sama nie wiem czy jest sens to robić. Zapytam się też mojego ginekologa.
Ja chyba nie robię, nie chce mi się biegać i załatwiać... Już mam nifty, a ze względu na wywiad medyczny i gin-polozniczy jestem narażona na poród przedwczesny - więc do tego pappa mi nie potrzebna...
 
Tak się najadlam surówki z marchewki i jablka, ze aż mnie teraz zmuliło.. [emoji38] [emoji1785] pazerność kurza stopa [emoji38]
 
Boże wizytę mam przełożoną z 17.10 na 18.20. Jakby mało było stresu, to niedawno zawiozlam moja babcie na sor. Coś się z nią stało dziwnego, pół godziny tak jakby pamięć straciła. Nie pamiętała imion i nie wiedziała za bardzo co się dzieje. Później przeszło, ale bałam się ją zostawić , nie wybaczyłabym sobie...
Zdrowia dla babci. Dobrze zrobiłaś, że zawiozłam babcie na sor. Trzymajcie się
 
Bobas piękny i zdrowy, machał rączkami i nóżkami 🥰 ale się wzruszyłam. Serduszko 172 uderzenia, 30.11. Prenatalne. 9+3 i dziecko równo tyle ma. 2,7cm
 

Załączniki

  • 43b8b27e-6c05-42be-9973-f1d7af9e2fa3.jpg
    43b8b27e-6c05-42be-9973-f1d7af9e2fa3.jpg
    61,3 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Bobas piękny i zdrowy, machał rączkami i nóżkami 🥰 ale się wzruszyłam. Serduszko 172 uderzenia, 30.11. Prenatalne. 9+3 i dziecko równo tyle ma. 2,7cm
 
Do góry