reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Miałam w piątek na obiad do rybki [emoji39][emoji39][emoji39]


Bardzo lubię taką surówkę [emoji6]

Ja dziś ugotowałam pomidorową i miałam jej dziś nie jeść ale nie wytrzymałam, normalnie ślinotok [emoji1786] [emoji1787]
Pomidorowa i ogórkowa tez za mną chodzą. Jutro suróweczkę pyknę do ziemniaczków, mam rybkę w zamrażalniku, więc obiadek będzie prima sort mmmmmm <3 a pojutrze nagotuje zupy [emoji3]
 
reklama
Ja robiłam łazanki.. Właśnie skończyłam.. I kurcze te łazanki były z boczkiem i kiełbasa.. I tak mi dziwnie zalatuje łojem.. Takim czymś tłustym.. Kurde.. Mam zbyt wyczulony zapach 😅 i nie zjem...
Ostatnio po wielu dniach nie jedzenia, bądź jedzenia na siłę weszło mi super barszczyk z paczki z uszkami z mięsem.. Ten Barszczyk zrobiłam taki ostry. Kurde dawno nie jadłam coś z takim smakiem😂😂
 
Oo ja też jutro będę robić jarzynową, a dziś... Żurek na jutro ❤️ ale oczywiście przed chwilą zjadłam jedna porcję i zaspokoil moje pragnienie na coś co za mną chodziło xd
 
reklama
Do góry