reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Od rana odbijało mi się śniadaniem, miałam wrażenie że mam je ciągle gdzieś w przełyku 🤢 do tego zgaga jak jasny cholerson, wstręt na samą myśl o jedzeniu a teraz siedzę na instagramie i zjadłabym wszystko! Pyzy z mięsem, paczka, szarlotkę sypaną, pizzę 🙈
Ja mam ochotę na mc albo KFC 😁😁 chyba po wizycie sobie pozwolę
 
reklama
Ja mam ochotę na mc albo KFC 😁😁 chyba po wizycie sobie pozwolę
Ja to bym tylko coś zamawiała, nie chcę mi gotować , bo mam smak na coś robię i mi się odechciewa . Zresztą tak jak zamówię to po 20 minutach już bym coś innego zjadła... jestem niezdecydowa 😂 ale ogólnie całkiem mam smaki na zupy - zamawiam dwa dania zupe zjem, drugie 1/3 porcji a resztę tatuśkowi przywożę więc i on ma dietę 😂 na mc to miałam na początku ochotę w jednym tyg trzy razy zamawiałam... ale odziwo jeszcze nie przytyłam tylko brzuch mam napompowany szczególnie wieczorem ;)
 
A ja dziś lezałam i nagle dostałam olśnienia- marchewka z groszkiem. Taka ciapajaga :D jutro będę probować zrobić:D może zaspokoję swoje zachcianki :D
Marchewkę z groszkiem biorę jako dodatek do tych swoich zamawianych obiadów;) zjadam zupę , marchewkę z groszkiem, trzy kluski śląskie i kotleta tylko dziubne 😂 ale widzę że mi się zmienia bo jeden tydzień miałam rybę 3 razy taka ochota , teraz ryba fuj , na kiełbasę czy smalec np nawet patrzeć nie mogę pozbyłam się połowę rzeczy żeby nie widzieć otwierając lodówkę No mnie naciągało ;p dlatego nawet rozsądnych zakupów nie umiem zrobić bo nigdy nie wiem na co mnie najdzie ochota ahhh ta ciąża...
 
O nie! Przypomnialyscie mi! Chodzi za mną marchewka z jabłkiem surówka, może być z kiszona kapustą [emoji50] [emoji38]
O a ja bym zjadła surówkę z kapusty pekińskiej z jabłkiem, marchewką i majonezem. Dzięki za tego posta zwłaszcza, że ja na nic nie mam ochoty i jem, żeby nie umrzeć z głodu. Może wreszcie zjem coś że smakiem!
 
O nie! Przypomnialyscie mi! Chodzi za mną marchewka z jabłkiem surówka, może być z kiszona kapustą [emoji50] [emoji38]
Miałam w piątek na obiad do rybki 😋😋😋

O a ja bym zjadła surówkę z kapusty pekińskiej z jabłkiem, marchewką i majonezem. Dzięki za tego posta zwłaszcza, że ja na nic nie mam ochoty i jem, żeby nie umrzeć z głodu. Może wreszcie zjem coś że smakiem!
Bardzo lubię taką surówkę 😉

Ja dziś ugotowałam pomidorową i miałam jej dziś nie jeść ale nie wytrzymałam, normalnie ślinotok 🤤 🤣
 
reklama
Do góry