reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Anolik - wizyta 09.11

Powodzenia na dzisiejszej wizycie! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


@Aniaaq - wizyta 10.11
@angeliskax - wizyta 10.11 priv
@Mimi94 - wizyta 10.11
@Katarzyna542 - wizyta 10.11
@Hmmmm - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@Jetkaa - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@weronika9196 - wizyta 16.11
@Bosiek - wizyta 16.11 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 16.11
@meth - wizyta 16.11 prenatalne
@joszka - wizyta 16.11
@Gondzi_a - wizyta 16.11
@kamejka - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Stelle - wizyta 17.11
@Paulina_N - wizyta 18.11
@Hmmmm - wizyta 18.11 usg genetyczne
@Eevee - wizyta 18.11
@DomiNikaKukakaan - wizyta 18.11
@Florestyna - wizyta 18.11
@Lilka92 - wizyta 19.11
@Bosiek - wizyta 19.11 NFZ
@TuRuda - wizyta 19.11 prenatalne
@Iza-09 - wizyta 19.11 prenatalne
@Magdalena09 - wizyta 19.11
@angeliskax - wizyta 12.11 NFZ
@Genadia - wizyta 22.11 prenatalne
@Angelr - wizyta 22.11 prenatalne
@Tiruriru1 - wizyta 23.11
@Mimi94 - wizyta 23.11 NFZ
@Katarzyna542 - wizyta 23.11
@Passtelova - wizyta 25.11 prenatalne
@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@chucherko - wizyta 29.11 prenatalne
@joszka - wizyta 30.11 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@Katarzyna542 - wizyta 10.12 prenatalne


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
reklama
Ja to Wam powiem, że się stresować normalnie zaczęłam, żadnych objawów tak naprawdę oprócz bolących piersi, jeden incydent z wymiotowaniem- około 6tc .
Czuje się tak super że zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno jestem w ciąży - 10 tc 🤭
 
Ja to Wam powiem, że się stresować normalnie zaczęłam, żadnych objawów tak naprawdę oprócz bolących piersi, jeden incydent z wymiotowaniem- około 6tc .
Czuje się tak super że zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno jestem w ciąży - 10 tc 🤭
też raz wymiotów,piersi mnie bolą czasami bardzo, kolejnego dnia mniej. Ogólnie czuje się dobrze 😊. Zobaczysz jak nas dopadnie, wtedy kiedy się nie spodziewamy 😂. Apetyt mam wilczy,jem dosłownie wszystko.

Co do zachcianek 3 dni temu zrobiłam grochówkę,której nie jadłam wieki. Ciasto drożdżowe,za którym nie przepadam wciagalam aż sie uszy trzęsły,z masełkiem! Dziś naszło mnie na rybę.
 
Ja ostatnio zjadłam pol paczki chipsów i myślałam że umrę tak mi się tłuszczem odbijało, dobrze że Cie mąż pilnuje ;) ogólnie zauważyłam ze musze patrzeć co jem bo np. Uwielbiam placki ziemniaczane ale zjem I cierpię ,ogólnie słabo znoszę smazone tłuste potrawy nawet cebulką podsmażona np do pierogów to odbijanie godzinne cebula 😅także staram się uważać :)
ooo ja to mam problem ze w żadne spodnie jeansowe nie wchodzę a jak już wejdę w jakieś boyfriendy to po pół godziny tak mi brzuch pęcznieje że daje rady wytrzymać. Pozostały mi tylko legginsy 😩
 
U mnie jest troszkę inna sytuacja bo jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie, nie widziałam zarodka ani nie słyszałam serduszka . I chyba ta wizyta pierwsza jest najbardziej stresująca ale dziewczyny mocno wspierają i człowiek bardziej w siebie wierzy ❤️
Nie wiem czy dobrze skojarzyłam,jest nast tu trochę. Masz dzisiaj wizytę?
 
też raz wymiotów,piersi mnie bolą czasami bardzo, kolejnego dnia mniej. Ogólnie czuje się dobrze 😊. Zobaczysz jak nas dopadnie, wtedy kiedy się nie spodziewamy 😂. Apetyt mam wilczy,jem dosłownie wszystko.

Co do zachcianek 3 dni temu zrobiłam grochówkę,której nie jadłam wieki. Ciasto drożdżowe,za którym nie przepadam wciagalam aż sie uszy trzęsły,z masełkiem! Dziś naszło mnie na rybę.
grochówka była wczoraj. Tak mi pachniała a co do czego to nie mogłam zjeść.
 
Ja to Wam powiem, że się stresować normalnie zaczęłam, żadnych objawów tak naprawdę oprócz bolących piersi, jeden incydent z wymiotowaniem- około 6tc .
Czuje się tak super że zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno jestem w ciąży - 10 tc [emoji2960]
U mnie jest dokładnie to samo, czasami mnie zemdli, piersi mnie bolą i to bardzo więc to taki mógł główny objaw. Ale jem normalnie, tylko mniejsze porcje bo się zapycham szybko i jem porcje dziecięca. Zero wymiotów, nic tylko się cieszyć [emoji16] oby tak zostało.
 
Ja to Wam powiem, że się stresować normalnie zaczęłam, żadnych objawów tak naprawdę oprócz bolących piersi, jeden incydent z wymiotowaniem- około 6tc .
Czuje się tak super że zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno jestem w ciąży - 10 tc 🤭
Mam tak samo jak Ty 🙈 choć wczoraj i dziś śniły mi się koszmary 😂
 
reklama
ooo ja to mam problem ze w żadne spodnie jeansowe nie wchodzę a jak już wejdę w jakieś boyfriendy to po pół godziny tak mi brzuch pęcznieje że daje rady wytrzymać. Pozostały mi tylko legginsy 😩
Ja musze sobie jakieś zakupić legginsy ale nie wiem czy juz ciążowe czy zwykle :) póki co przez to że ja ostatnie lata trochę przytyłam chudłam i tak 5kg różnicy to w górę to w dół to miałam ciuchy luźniejsze i jak siedzę za biurkiem to tylko ten górny guzik muszę odpiąć bo mi się wyżyna ;) ogólnie dobra pogoda teraz też na sukienkę i rajstopy ;) kurtki na szczęście tez mam takie że myślę że przez całą zimę się pozapinam ;)
 
Do góry