reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cholercia, dzwoniłam podpytać czy do mojego lekarza jakiś bliższy termin jest ale dopiero na piątek!na 9:45 🙈 myślałam że uda się szybciej wskoczyć... Dzisiaj Mayred napisała tą smutną wiadomość a też meczyly ją plamienia, chce skonsultować te moje. Jeszcze dzisiaj miałam koszmar że wszystko ze mnie wypadło podczas wizyty w WC 🙄 chyba zaczyna się czarnowidztwo
 
reklama
Cholercia, dzwoniłam podpytać czy do mojego lekarza jakiś bliższy termin jest ale dopiero na piątek!na 9:45 🙈 myślałam że uda się szybciej wskoczyć... Dzisiaj Mayred napisała tą smutną wiadomość a też meczyly ją plamienia, chce skonsultować te moje. Jeszcze dzisiaj miałam koszmar że wszystko ze mnie wypadło podczas wizyty w WC 🙄 chyba zaczyna się czarnowidztwo
Ja czekam do wtorku za tydzień ale nie wiem jak wytrzymam 🙏🙏🙏
 
Plamienia są codziennie, nie są cały czas ale są.. wydaje mi się że sporo przez utrogestan który ze mnie wypływa w brązowym kolorze.. dwukrotnie było mocne plamienie krwią ale na USG wszystko ok... Staram się nie denerwować ale cały czas o tym myślę.. mam nadzieję że w końcu będzie dobrze..
Pisałaś, że bierzesz Utrogestan 200 - on jest sam w sobie brązowy czy to od tego plamienia zmienia barwę? Ja biorę 100 i te kapsulki są białe. Może tam jednak jest jakiś krwiak? Może warto sprawdzić to np na się na innym USG?
 
Pisałaś, że bierzesz Utrogestan 200 - on jest sam w sobie brązowy czy to od tego plamienia zmienia barwę? Ja biorę 100 i te kapsulki są białe. Może tam jednak jest jakiś krwiak? Może warto sprawdzić to np na się na innym USG?
On jest biały a wypływa zabarwiony. Krwiaka nie ma, sprawdzał dokładnie. We wtorek jadę do kliniki ale już do innej lekarki, zobaczymy co to będzie ale mam ogromną nadzieję że będzie ok 🙏🙏🙏
 
Cholercia, dzwoniłam podpytać czy do mojego lekarza jakiś bliższy termin jest ale dopiero na piątek!na 9:45 🙈 myślałam że uda się szybciej wskoczyć... Dzisiaj Mayred napisała tą smutną wiadomość a też meczyly ją plamienia, chce skonsultować te moje. Jeszcze dzisiaj miałam koszmar że wszystko ze mnie wypadło podczas wizyty w WC 🙄 chyba zaczyna się czarnowidztwo
Ja też dziś miałam sen, że znowu się nie udało. W śnie dzwoniłam do mojego gina i krzyczałam na niego, że to jego wina bo poszedł na urlop i się mną nie zajął 🤦

Co to się dzieje w tej mojej głowie 😉

Ps. Gin faktycznie jest na urlopie.
 
reklama
Do góry