reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Teoretycznie tak, ale sama gin na NFZ mam wyznaczonego na 23.12! I to pod warunkiem że owy nie idzie na urlop, bo jeszcze nie wiadomo...

Dzwoniłam po różnych poradniach przyszpitalnych... Wszędzie terminy do końca roku lub do końca marca pozajmowane... I co zrobisz? Napiszesz skargę, odpiszą, że brak personelu i tylko się nadenerwujesz... Albo przyjmą Cię z wielką łaską i będą traktować jak skaranie boskie...
kurczę, powiem Wam że ja mieszkam w małej mieścinie (ok.50tys. mieszkańców) i u nas kompletnie nie ma problemów z terminami, ani do gin ani do innych (na NFZ). A w przychodni, w której prowadzę ciążę są specjalne terminy dla ciężarnych i jeśli lekarz tak zaleci te mogą być wizyty nawet co tydzień bez problemu z miejscami.
 
Jutro mam wizytę, zaczynam się stresować. Na dodatek mój luby jest w delegacji do konca listopada i sama muszę iść na wizytę. Oby tylko wszystko było w porządku ☺
Rozumiem Twój strach. Najlepiej umówić się gdzieś za tydzień na wizytę, żebyś się zbytnio nie denerwowała. To był Twój sprawdzony lekarz? Trzymam kciuki żeby było dobrze. ✊

Też mam jutro wizytę. Który masz TC?
Jutro będzie równo 10+0 wg OM
 
kurczę, powiem Wam że ja mieszkam w małej mieścinie (ok.50tys. mieszkańców) i u nas kompletnie nie ma problemów z terminami, ani do gin ani do innych (na NFZ). A w przychodni, w której prowadzę ciążę są specjalne terminy dla ciężarnych i jeśli lekarz tak zaleci te mogą być wizyty nawet co tydzień bez problemu z miejscami.
U Mnie dokładnie tak samo, choć mieścina minimalnie większa! Co więcej, na wizytę umawiam się tego samego dnia lub dzień wcześniej i nigdy nie mam problemu z przyjęciem. [emoji4]
 
Dziewczyny, otrzymaliście od swoich lekarzy zalecenia odnośnie szczepienia przeciwko grypie i przeciwko krztuścowi w 27-35 tc?Jak się na to zapatrujecie?
 
Ja juz po wizycie, karta ciąży założona. Usg było przez brzuch ,było widać maluszka z bijącym serduszkiem. Niestety nie mierzył wielkości, nie mam zdjęć:( ale dał mi skierowanie na nfz na papę po tym jak powiedziałam ,że miałam za sobą jedną ciążę biochemiczną. Lekarz dość specyficzny ale chyba zostanę przy nim;)
Też mam specyficznego lekarza 😅
 
reklama
Do góry