reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Moja siostra też jest 2tyg do tyłu. Między mnpja ciąża a jej było 5dni różnicy.. Teraz już się to rozjechało że tak powiem.. Ja mam serduszko i piękny zarodek. A ona ma narazie pęcherzyk.. Lekarz obliczył 5ty tydzień jej a ja mam 7+5
 
@Mamafasolki A co zamierzasz? Czekac te 2 tyg na wizyte?
Nie, próbuję się umówić wcześniej, ale nie bardzo mam do kogo, bo terminów brak. Może uda się na piątek czy poniedziałek.
Z drugiej strony raczej nie nastawiamy się pozytywnie, bo wiem, kiedy był seks. A z kolejnej lekarz miał duże trudności w zmierzeniu zarodka.
 
No nie wiadomo, czy się rozwija. Sorki, ale sam lekarz każe się nie nastawiać, bo nie wiemy na czym stoimy. A ja wiem, kiedy uprawiałam seks.... Więc....
Dużo zależy od sprzętu... U mnie też jeden zmierzył 8.5mm (z czego tydzień wcześniej było 6.4mm), nie zmierzył tętna, tylko pokazał że coś pulsuje... Poszłam na sor, na innym sprzęcie zmierzyli tętno, maluch 13.9mm... (zakładam, że w godzinę nie urósł...)
Dziewczyny musze sie zapisać na usg prenatalne, moja prowadząca ich nie wykonuje. Pytanie czy szukacie sobie jakiegos specjalisty z dobrymi opiniami czy do jakies prywatnego centrum na chybil trafil? Chcialam trafic na jakiegos mądrego ale poki co blędze we mgle 😅 jakby ktos mial kogos do polecenia we Wroclawiu to bylabym wdzięczna.
Ja idę do losowej z placówki współpracującej z polmedem
Podpinam się pod pytanie. Ja się zastanawiam czy nie pójść na medicover..
A jak mi się nie spodoba, to pójdę na genetyczne na Wiatraczną (minus tylko taki, że płacisz facetowi do ręki, nie ma możliwości kartą)... Ale wiem, że koleś ma dobry sprzęt i dużo tłumaczy podczas USG
 
Nie, próbuję się umówić wcześniej, ale nie bardzo mam do kogo, bo terminów brak. Może uda się na piątek czy poniedziałek.
Z drugiej strony raczej nie nastawiamy się pozytywnie, bo wiem, kiedy był seks. A z kolejnej lekarz miał duże trudności w zmierzeniu zarodka.
Plemniki potrafią przeżyć w kobiecie kilka dni.
Jak pisały dziewczyny, dużo zależy od sprzętu i umiejętności lekarza. Trzymam kciuki, aby było dobrze.
Czy nie jest tak, że w ciąży muszą Ci wyznaczyć termin w ciągu 7 dni roboczych?
 
reklama
Jutro mam wizytę, zaczynam się stresować. Na dodatek mój luby jest w delegacji do konca listopada i sama muszę iść na wizytę. Oby tylko wszystko było w porządku ☺
 
Do góry