reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Witajcie e-ciocie 🥰
Mam raczki, nóżki i serduszko 😍
Ktore słyszałam, pika jad dzwon 😁
 

Załączniki

  • 20211102_161640.jpg
    20211102_161640.jpg
    744,5 KB · Wyświetleń: 75
O! Ja dzisiaj wlasnie przed śniadaniem herbaty sie napiłam.... to był błąd bo właśnie ją zwróciłam. Jem śniadanie i mam nadzieje ze śniadania nie zwróce, bo nienawidzę tego uczucia..

A co do odczuć mam wlasnie tak samo, ogarnia mnie strach czy podołam.. Ale mysle ze tak, z pomocą męża bedzie wszystko dobrze 🤩
Polozna? Z tego co.slyszalam to przez 3-4 tygodnie przychodzi zeby zobaczyć jak sie dziecko rozwija, czy ja czegoś nie wiem?🙆‍♀️
weszło śniadanko?🙂 U mnie dzisiaj bez problemowo. Co do położnej ,mieszkam za granicą i tu możemy wybrać ale nie musimy. Dlatego zapytałam 🙂
 
Cześć dziewczyny :) chciałabym do Was dołączyć. Dzisiaj 6w3d. Maluszek ma 6mm serducho bije 119/min. Termin na koniec czerwca ❤️❤️ plamie i krwawię od ponad tygodnia, przyczyna nieznana więc odpoczywam i staram się być spokojna. Trzymam za Nas wszystkie kciuki 😘😘✊✊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry