reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Mam wrażenie, że różne sprzęty mają różną czułość i są różnie skalibrowane... A margines błędu mają już zaprogramowany/uwzględniony w obliczeniach...
 
Hej a jak jest z waszymi piersiami. Moje jakoś zmiękły. Bolą dalej ale już nie są napuchnięte, co oczywow dodatkowo mnie martwi . Dzisiaj mam 7t6d. 4 mam wizytę i mam nadzieję że wszystko jest ok. Zaczęło mi przeszkadzać spanie na brzuchu i noce są bardzo zle 🙄🙄
mi aplikacja też pokazuje 7+6 i ostatnio piersi też się jakieś miękkie zrobiły. Bolą tylko przy dotyku.
 
Ja [emoji4] z OM wychodziło 6+4, a na filmie widzę, że te 8mm komputer przeliczył na 6+6 [emoji4]
Czyli mam dobrą pamięć... Bo się zastanawiałam czy moje 6.4mm jest ok czy jednak nie za małe... Z drugiej ponoć w tym czasie potrafią rosnąć po 1mm na dobę... To by się nawet zgadzało
 
Jaki ja mam ucisk w żołądku przez tą wizytę! Oszaleję chyba... 🙈 a jeszcze musze nogi ogolić 🤦‍♀️ nie chce mi się 😁
 
reklama
Ale w 6+3 chyba nie jest możliwe żeby zarodek miał 6,4 mm, czy się myle? U mnie w 6+2 nie było nawet 1 mm, a siostra w ciąży tydzień wyżej miała 1,1mm.
A moze siostra miała 1,1cm?? 🧐 bo w sumie 1mm to ciężko chyba byłoby uchwycić na USG 🤔 ja w pierwszej ciąży byłam na wizycie w 6+1 to już był zarodek z serduszkiem i crl milam 0,5cm jakoś, nie pamiętam dokładnie. Czyli tak jakby 5mm z przecinkiem.
 
Do góry