reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja nie dopisuje się do tej listy wizyt ale też dzisiaj idę na 17:15 🙉 nie muszę chyba mówić ze stracha jak cholera... Tydzień temu był sam pęcherzyk, dzisiaj 5+6 i zobaczymy 🥺🙏 chciałabym iść na luzie bo przecież nic nie jest ode mnie zależne ale nie potrafię... Tak bardzo chciałabym żeby się udało w końcu 😩 trzymam kciuki za mnie i za wszystkie wizytujące 🥰😍
A z tego czasem to u mnie ciężko... W sumie to śpię do 10/12, potem seriale jakieś ogarnianie mieszkania ale i tak mi się dłuży 😌 nie oglądam jescze nic dla dziecka, nie mam odwagi
Ja byłam na USG dokładnie 5+6 i był pęcherzyk i zarodek ale bez serduszko jeszcze :) tydzień później już serduszko było 😇 powodzenia na wizycie 😇
 
reklama
Kocham lumpeksy, więc planuję zaopatrzyć dziecię najpierw tam :D
a odnośnie lumpeksów, musiałam już mojej przyjaciółce (rodzi w styczniu) żeby kupowała pierwsze ubrania używane. Ja wiem że mówi się że dzieci szybko rosną, ale to jak szybko to jest naprawdę niewiarygodne. Ja potrafiłam założyć coś synowi a za tydzień było to już za małe!
Dlatego pierwszą pulę wyprawkową kupiłam od koleżanki i w lumpie, oczywiście miałam kilka perełek nowych do zdjęć czy na wyjście do lekarza ;) raz że za grosze, dwa że te ubrania są już "sprane" i ten materiał jest już miękki i przyjemny.
Teraz zrobię dokładnie to samo 😁
 
Ja mam kurtke zimowa. Ale wlasnie sie zastanawiam czy nie bede musiala kolejnego kupic. Czy brzuch mi sie zmiesci i w jakim tepie urosnie.
Tak nawiasem wybil mi brzuch. Jestem chudzielcem wiec zaraz widac
Ja kupię chyba jakaś najtańsza, bo w sumie w kwietniu jeszcze możemy chodzić w zimowych ubraniach. Żeby się nie okazalo ze pod koniec się nie dopnę. Miałam sobie kupić porządny płaszcz z wełną, ale boje się, że mi przestanie pasować.

Co do brzucha - robię sobie co tydzień zdjęcia i na nich różnicy nie widać. Ale ja czuję po sobie. Jeansy już odpinam, brzuszek w wczoraj tak wywaliło, a wcale nie byłam jakaś wzdeta. W ogóle wieczorem miałam dość twarde podbrzusze. Dzisiaj 9+1.

Ja uwielbiam lumpeksy, ale dla noworodka chce mieć świeże ciuszki, ewentualnie po znajomych. Pepco ma takie ceny, że większej różnicy może nie być.
 
Ja kupię chyba jakaś najtańsza, bo w sumie w kwietniu jeszcze możemy chodzić w zimowych ubraniach. Żeby się nie okazalo ze pod koniec się nie dopnę. Miałam sobie kupić porządny płaszcz z wełną, ale boje się, że mi przestanie pasować.

Co do brzucha - robię sobie co tydzień zdjęcia i na nich różnicy nie widać. Ale ja czuję po sobie. Jeansy już odpinam, brzuszek w wczoraj tak wywaliło, a wcale nie byłam jakaś wzdeta. W ogóle wieczorem miałam dość twarde podbrzusze. Dzisiaj 9+1.

Ja uwielbiam lumpeksy, ale dla noworodka chce mieć świeże ciuszki, ewentualnie po znajomych. Pepco ma takie ceny, że większej różnicy może nie być.
Ja jeszcze zdjec nie robilam. Jakos jeszcze sie wstrzymuje. Ale napewno to zrobie.
 
Ja kupię chyba jakaś najtańsza, bo w sumie w kwietniu jeszcze możemy chodzić w zimowych ubraniach. Żeby się nie okazalo ze pod koniec się nie dopnę. Miałam sobie kupić porządny płaszcz z wełną, ale boje się, że mi przestanie pasować.

Co do brzucha - robię sobie co tydzień zdjęcia i na nich różnicy nie widać. Ale ja czuję po sobie. Jeansy już odpinam, brzuszek w wczoraj tak wywaliło, a wcale nie byłam jakaś wzdeta. W ogóle wieczorem miałam dość twarde podbrzusze. Dzisiaj 9+1.

Ja uwielbiam lumpeksy, ale dla noworodka chce mieć świeże ciuszki, ewentualnie po znajomych. Pepco ma takie ceny, że większej różnicy może nie być.
Ja też dla dziecka świeże. Nie mam zaufania, a tak naprawdę to nie jest nie wiadomo jaki koszt. Fotelik dla starszaka ;) ewentualnie inny wózek...

Dla siebie ciuchy mam, na lato kupię spodenki krótkie i tyle, bo jeansy, płaszcz na jesień i zimę mam. staniki do karmienia i koszule do szpitala. Ewentualnie jakieś drobiazgi, może nowe jeansy jak będę chodzić do pracy. Ja miałam kupić sobie kurtkę funkcjonalną, ale zrobię to po ciąży ;)
 
Ja dzisiaj wizyta o 16.00, wg OM 8+4.
2 tygodnie temu było serduszko i 8mm fasolka. Boję się masakrycznie, ciągle mi chodzi po głowie, ze 2 poprzednie ciąze sie nie udały, to dlaczego teraz ma sie udac? No teraz jestem obstawiona lekami taka róznica...
Mam objawy:mdlosci, bol piersi, ciągniecie w brzuchu ale biorąc 6 tabletek progesteronu dziennie to sobiie myślę, ze to efekt tych tabletek.

Probuje odgonić czarne mysli, dzisiaj mam duzo pracy wiec przynajmniej głowa troche zajeta i to pomaga. Trzymam kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty [emoji173] oby były wyłacznie dobre wieści!
 
reklama
Ja dzisiaj wizyta o 16.00, wg OM 8+4.
2 tygodnie temu było serduszko i 8mm fasolka. Boję się masakrycznie, ciągle mi chodzi po głowie, ze 2 poprzednie ciąze sie nie udały, to dlaczego teraz ma sie udac? No teraz jestem obstawiona lekami taka róznica...
Mam objawy:mdlosci, bol piersi, ciągniecie w brzuchu ale biorąc 6 tabletek progesteronu dziennie to sobiie myślę, ze to efekt tych tabletek.

Probuje odgonić czarne mysli, dzisiaj mam duzo pracy wiec przynajmniej głowa troche zajeta i to pomaga. Trzymam kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty [emoji173] oby były wyłacznie dobre wieści!
Dupka bierzesz 6 tabletek dziennie?
Kochana pomysl inaczej: 2 poprzednie sie nie utrzymaly, wiec ta sie musi utrzymac. Jestem w takiej samej sytuacji. Do 3 razy sztuka ❤ po wizycie bedziesz spokojniejsza i powiesz ze mialam racje ❤
 
Do góry