reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ale nas dzis wizytuje 😀 na ktora macie? Ja ide na 15.40. Nie moge sie doczekac spotkania z kropkiem ❤ dzis jest 7+2. Ide na nfz. Zaraz dam jej karteczke aby wypisala mi skierowanie na badania.
Dziewczyny ktore sa na l4, jak sobie radzicie w domu caly czas? Bo mi strasznie szybko zlecialy te tygodnie. Ogladam wozki, kolderki ❤
Ja nie dopisuje się do tej listy wizyt ale też dzisiaj idę na 17:15 🙉 nie muszę chyba mówić ze stracha jak cholera... Tydzień temu był sam pęcherzyk, dzisiaj 5+6 i zobaczymy 🥺🙏 chciałabym iść na luzie bo przecież nic nie jest ode mnie zależne ale nie potrafię... Tak bardzo chciałabym żeby się udało w końcu 😩 trzymam kciuki za mnie i za wszystkie wizytujące 🥰😍
A z tego czasem to u mnie ciężko... W sumie to śpię do 10/12, potem seriale jakieś ogarnianie mieszkania ale i tak mi się dłuży 😌 nie oglądam jescze nic dla dziecka, nie mam odwagi
 
A co do zaparć to ja też chodzę raz na dwa/trzy dni 🤨 a jak już przyjdzie co do czego to mam wrażenie że mnie rozerwie, boję się na toaletę siadać 😖
 
Ja nie dopisuje się do tej listy wizyt ale też dzisiaj idę na 17:15 🙉 nie muszę chyba mówić ze stracha jak cholera... Tydzień temu był sam pęcherzyk, dzisiaj 5+6 i zobaczymy 🥺🙏 chciałabym iść na luzie bo przecież nic nie jest ode mnie zależne ale nie potrafię... Tak bardzo chciałabym żeby się udało w końcu 😩 trzymam kciuki za mnie i za wszystkie wizytujące 🥰😍
A z tego czasem to u mnie ciężko... W sumie to śpię do 10/12, potem seriale jakieś ogarnianie mieszkania ale i tak mi się dłuży 😌 nie oglądam jescze nic dla dziecka, nie mam odwagi
Fajnie ze spisz tak dlugo. Przed ciaza bylam strasznym spiochem. A teraz? Ledwo do 9. Wczoraj obudzilam meza o 6 i mowie wstajemy? Bo ja sie wyspalam 🤣
 
Hej a jak jest z waszymi piersiami. Moje jakoś zmiękły. Bolą dalej ale już nie są napuchnięte, co oczywow dodatkowo mnie martwi . Dzisiaj mam 7t6d. 4 mam wizytę i mam nadzieję że wszystko jest ok. Zaczęło mi przeszkadzać spanie na brzuchu i noce są bardzo zle 🙄🙄
u mnie masakra... Mówiłam dzisiaj mężowi że z synem mnie bolały ale chyba nie tak...
Wcześniej miałam po dzień/dwa dni przerwy, teraz bolą cały czas. Najgorzej bez stanika i w nocy podczas spania 🙄
Dzisiaj miałam nawet problem żeby umyć zęby bo cały czas ruszałam ręką. Musiałam oprzeć ją sobie i umywalkę żeby była nieruchoma 🤣
 
Ja muszę kupić w końcu zimowy płaszcz. Mam dwa - jeden bez połowy guzików, wygląda jak psu z gardła. Drugi jest rozpruty. A na brak kasy nie narzekam :D
Ja mam kurtke zimowa. Ale wlasnie sie zastanawiam czy nie bede musiala kolejnego kupic. Czy brzuch mi sie zmiesci i w jakim tepie urosnie.
Tak nawiasem wybil mi brzuch. Jestem chudzielcem wiec zaraz widac
 
reklama
Do góry