reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja to bym chciala prywatny. Wiadomo potem beda golizny 🙀🙀
Nie wiem do ilu osób na raz można wysyłać wiadomości prywatne i czy wtedy z automatu odpowiadamy do wszystkich...

Ale to byłaby jakaś grupa zamknięta...
(Nawet bez działu na forum)

Wstępnie utworzyłam grupę na PW... Oznaczać się kto chce dołączyć...
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem do ilu osób na raz można wysyłać wiadomości prywatne i czy wtedy z automatu odpowiadamy do wszystkich...

Ale to byłaby jakaś grupa zamknięta...
(Nawet bez działu na forum)

Wstępnie utworzyłam grupę na PW... Oznaczać się kto chce dołączyć...
Ja chce dołączyć. A trzeba napisać do administatora o utworzenie grupy prywatnej. To super pomysl
 
Mnie oczywiście też dopiszcie do prywaty ^^ [emoji3]
Ja mam wizytę 02 listopada, ale dopiero po 18stej, więc chyba oczadzieje do tej godziny [emoji6]

Zrobilam gołąbki i padam na cyce [emoji38]
 
Tez proszę o dodanie ;)


+ Mam pytanko, mój lekarz zlecił mi badanie beta hcg - aktualnie 30.10 6+6tc beta: 35018
Natomiast 19.10 5+2 beta 4028.
Czytałam że w tym czasie bety się już nie sprawdza, zwlasza że jest już serduszko nie mniej ten mały przyrost mnie martwi.
Co myślicie, czy sprawdzalyscie przyrost bety na takim poziomie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
reklama
Tez proszę o dodanie ;)


+ Mam pytanko, mój lekarz zlecił mi badanie beta hcg - aktualnie 30.10 6+6tc beta: 35018
Natomiast 19.10 5+2 beta 4028.
Czytałam że w tym czasie bety się już nie sprawdza, zwlasza że jest już serduszko nie mniej ten mały przyrost mnie martwi.
Co myślicie, czy sprawdzalyscie przyrost bety na takim poziomie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Na tym etapie beta się już nie podwaja tak szybko. Jak było na USG serduszko to nie ma się czym martwić.
Trzeba napisac do aniaslu. Stworzyc liste osob i wtedy robimy prywatna grupe. Poczekajmy jeszcze troche 🙂
Popieram. 🙂
 
Do góry