reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mam pytanie do dziewczyn które zdecydowy się na badanie wolnego DNA płodu (nifty ,nifty pro, plus i inne) na jaką firmę się zdecydowalyscie? Jest dużo stron , badania są wysyłane w cyklu świat i mam dylemat na które się zdecydować. Proszę o pomoc :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które zdecydowy się na badanie wolnego DNA płodu (nifty ,nifty pro, plus i inne) na jaką firmę się zdecydowalyscie? Jest dużo stron , badania są wysyłane w cyklu świat i mam dylemat na które się zdecydować. Proszę o pomoc :)
W poprzedniej ciąży robiłam panoramę a aktualnie jestem zdecydowana na nifty pro. Niczym prawie się nie różnią ale nifty ma ubezpieczenie w razie błędnej diagnozy . Można robić po 10 tyg a panoramę po 9 tygodniu
 
A ja po dobrych wieściach mam dziś znów koszmarne samopoczucie i podejrzewamy, że mnie, mojego tatę i teściów [emoji146] dopadła [emoji17] ja bez sil, ciągle 37,5, ból w biodrach, zaczęło mi się nagle tak z samego środka flegma odrywać [emoji17] tata ból w biodrach, prawie 40 stopni a w niedziele wszyscy byliśmy na wspólnym obiedzie [emoji2368] któras z was przerabiała temat..?
zróbcie koniecznie testy. Nawet, jeśli Twój wyszedłby negatywny, a u kogoś pozytywny, to umów teleporadę z lekarzem poz lub ginem- czasem w przebiegu Covid ciężarne otrzymują dodatkowe leki w związku ze zwiększonym ryzykiem powikłań zakrzepowo-zatorowych w przebiegu Covid. Ponadto, w razie konieczności zgłoszenia do SOR w związku z ciążą (czego nie życzę oczywiście) , będąc Covid+ bez potwierdzenia narażałabyś inne pacjentki i personel na zakażenie.
 
Mam pytanie do dziewczyn które zdecydowy się na badanie wolnego DNA płodu (nifty ,nifty pro, plus i inne) na jaką firmę się zdecydowalyscie? Jest dużo stron , badania są wysyłane w cyklu świat i mam dylemat na które się zdecydować. Proszę o pomoc :)
Ja nifty pro, z ubezpieczeniem 94 chorobami i testem w Hongkongu :)
Testydna (badanienifty.pl) - jakoś tak
 
W poprzedniej ciąży robiłam panoramę a aktualnie jestem zdecydowana na nifty pro. Niczym prawie się nie różnią ale nifty ma ubezpieczenie w razie błędnej diagnozy . Można robić po 10 tyg a panoramę po 9 tygodniu

Dziekuje za odpowiedź;) Ja też coraz bardziej się przekonuje do nifty pro bo wykrywa aż 94 choroby jest troszkę droższe bo jakiś 2400 zł kosztuje niż konkurencja nifty plus , ale za to szerszy zakres. Ja już siedzę jak na szpilkach żeby wytrzymać do 10 tyg i mieć spokojna ciążę :) teraz dopiero czytam o panoramie ale tak jak piszecie lepiej nifty bo jest z ubezpieczeniem .
 
reklama
A czy ten nifty pro wykrywa w razie czegoś mutacje de novo? Czy tylko te popularne?
Teoretycznie zaznaczyłam jakieś wady losowe (nie pamiętam jak to się nazywało i co wchodzi w ich zakres) ale te nie są objęte ubezpieczeniem... Najlepiej napisać do nich (zadać pytanie na ich stronie)
 
Do góry