reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

zróbcie koniecznie testy. Nawet, jeśli Twój wyszedłby negatywny, a u kogoś pozytywny, to umów teleporadę z lekarzem poz lub ginem- czasem w przebiegu Covid ciężarne otrzymują dodatkowe leki w związku ze zwiększonym ryzykiem powikłań zakrzepowo-zatorowych w przebiegu Covid. Ponadto, w razie konieczności zgłoszenia do SOR w związku z ciążą (czego nie życzę oczywiście) , będąc Covid+ bez potwierdzenia narażałabyś inne pacjentki i personel na zakażenie.
Dzięki za radę [emoji3590] właśnie zastanawialismy się co robić
 
reklama
Dziekuje za odpowiedź;) Ja też coraz bardziej się przekonuje do nifty pro bo wykrywa aż 94 choroby jest troszkę droższe bo jakiś 2400 zł kosztuje niż konkurencja nifty plus , ale za to szerszy zakres. Ja już siedzę jak na szpilkach żeby wytrzymać do 10 tyg i mieć spokojna ciążę :) teraz dopiero czytam o panoramie ale tak jak piszecie lepiej nifty bo jest z ubezpieczeniem .
Potwierdzam, takie badanie dało mi ogromny komfort psychiczny, wszystkie lęki odeszły włącznie z koszmarami sennymi 😉
 
7+4 ...do tej pory miałam tylko lekkie mdłości do 10-11...potem już było ok 😌 a dziś katastrofa próbuje zjeść sucha kromkę bo muszę jechać na cmentarz. W żadnej ciąży nie miałam nudności 🙈
U mnie również z każdym dniem, samopoczucie coraz gorsze. I to w dodatku cały dzień 🤢. Wiem że będzie jeszcze gorzej, u mnie dziś dopiero 6+6. Życzę Wam dobrego samopoczucia.
 
reklama
Do góry