reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja właśnie dziwnie spokojna jestem, staram się niczym nie martwić bo i tak nie mam wpływu na niektóre sprawy. Wierzę że będzie dobrze i tego się trzymam. W sobotę to moja pierwsza wizyta i liczę po cichu na [emoji3590], mam nadzieję że już będzie [emoji16]
Podziwiam i zazdroszczę:) Muszę tak sobie przeprogramować głowę żeby mieć podobne myślenie inaczej zwariuje
 
reklama
Miałam zrobić tylko IGg.

Norma jest do 99. Przynajmniej w moim labo.
Ja słyszałam, że dla ciężarnych normą jest 70-90 tak samo TSH jest do 1.5 (a normalnie 4.2)
Witaj 🙂 ja też prawie bezobjawowa 😉
Jedynie co to senna jestem po południu a tak żadnych objawów 🙂
Też jestem mega senna, zasypiam na stojąco w losowych momentach, poza tym cycki lekko mam wrażliwe...
I jak zjem za dużo to miewam zgagi...
Ja się bardzo stresuje na zasadzie że chcę to już mieć za sobą zobaczyć na czym stoję tym razem.
Urodzona pesymistka 🙄
Nie jesteś sama - też chciałabym w ogóle najchętniej to mieć przełom maja/czerwca i mieć zdrową kruszynke po tej stronie brzucha :)
Hej ja dzisiaj jestem podłamana. Już drugi raz w tej ciąży jestem chora katar, kaszel ogólne osłabienie. Szczerze strasznie się martwię jak kaszle boli mnie brzuch. Coś pechowo mi się ta druga ciąża zaczyna jakoś tak dzisiaj mam pesymistyczne nastawienie boje się, że we wtorek dowiem się że puste jajo albo coś podobnego. To moja druga ciaza ja się cieszę, a mąż jakoś tak bez jakichkolwiek uczuć podszedł do tematu. Jednak przy pierwszej ciąży było zupełnie inaczej... Jest mi smutno... Fajnie że chociaż tutaj można się wygadać ♥️
Mój partner też woli zachować zimną krew, najpierw jak nie było wiadomo czy to ciąża to pocieszał... Teraz powoli zaczyna do niego docierać... I nie chciał mi kupić szarlotki jak poszliśmy na impy, bo stwierdził, że obiadu nie zjadłam, to sobie sama kupiłam...
Mówi, że będzie mnie pałować o regularne jedzenie - na ogół ostatnio czuję się pełna/najedzona szybko się przejadam... Jak wracaliśmy z impy (teatr improwizaji) czułam się w ogóle tak jakoś jakbym balon miała w brzuchu...
 
Ja słyszałam, że dla ciężarnych normą jest 70-90 tak samo TSH jest do 1.5 (a normalnie 4.2)

Też jestem mega senna, zasypiam na stojąco w losowych momentach, poza tym cycki lekko mam wrażliwe...
I jak zjem za dużo to miewam zgagi...

Nie jesteś sama - też chciałabym w ogóle najchętniej to mieć przełom maja/czerwca i mieć zdrową kruszynke po tej stronie brzucha :)

Mój partner też woli zachować zimną krew, najpierw jak nie było wiadomo czy to ciąża to pocieszał... Teraz powoli zaczyna do niego docierać... I nie chciał mi kupić szarlotki jak poszliśmy na impy, bo stwierdził, że obiadu nie zjadłam, to sobie sama kupiłam...
Mówi, że będzie mnie pałować o regularne jedzenie - na ogół ostatnio czuję się pełna/najedzona szybko się przejadam... Jak wracaliśmy z impy (teatr improwizaji) czułam się w ogóle tak jakoś jakbym balon miała w brzuchu...
Jak by mi maz nie kupil szarlotki tylko dlatego ze nie zjadłam to by dostał w mordę za przeproszeniem..A co ja jestem? Dzieckiem ktore ma dostać za dobrze zjedzony obiad nagrodę? No bez przesady 🙃
 
Jak by mi maz nie kupil szarlotki tylko dlatego ze nie zjadłam to by dostał w mordę za przeproszeniem..A co ja jestem? Dzieckiem ktore ma dostać za dobrze zjedzony obiad nagrodę? No bez przesady 🙃
Sama sobie kupiłam, a pod koniec miesiąca się rozliczamy i oddaje mi połowę za zakupy to i tak połowę za szarlotkę odzyskam 😝...
Poza tym jestem duża i zawsze mogę sobie sama kupić 🤪
 
Sama sobie kupiłam, a pod koniec miesiąca się rozliczamy i oddaje mi połowę za zakupy to i tak połowę za szarlotkę odzyskam 😝...
Poza tym jestem duża i zawsze mogę sobie sama kupić 🤪
No ja wiem, ze jestes duza xD Ale jednak sam fakt, ciężarnej sie nie odmawia! 😂
Ciężarnej odmówi? 😂
Moja siostra upomina mojego meza ze nie wypada odmawiać 😂
 
A ja po dobrych wieściach mam dziś znów koszmarne samopoczucie i podejrzewamy, że mnie, mojego tatę i teściów [emoji146] dopadła [emoji17] ja bez sil, ciągle 37,5, ból w biodrach, zaczęło mi się nagle tak z samego środka flegma odrywać [emoji17] tata ból w biodrach, prawie 40 stopni a w niedziele wszyscy byliśmy na wspólnym obiedzie [emoji2368] któras z was przerabiała temat..?
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj ide na 15:00 do lekarza, udało mi się znaleźć szybciej termin, ponieważ myślimy o wyjeździe teraz na weekend i wolimy jednak wszystko sprawdzić, dzisiaj też wróciłam do pracy i powiem wam... ciężko ;p
 
Do góry