reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Kochana dzwoń do lekarza jutro z pilna wizyta, jak się nie uda jedz na sor , jeśli będzie ok zbadają i wypuszcza, jeśli coś się będzie działo odrazu pomogą
Hej dziewczyny odpoczywam sobie cały dzień i teraz patrzę, a wkładka brązowa, lecę do WC robię siusiu podcieram się i krew [emoji2360] nie dużo... Wczoraj byłam z lekarza i było wszystko okay... [emoji17] Postaram się jutro do niej dostać ponownie na wizycie aby zobaczyć co się stało... [emoji2360][emoji17][emoji17]
 
Kurde bije się z myślami czy robić ta betę czy nie...jutro zrobię sobie krew taka ogólną bo dziś mi było słabo apetyt taki sobie a sił zero...null ...siedze w domu i zero chęci do czegokolwiek 😔 mam nadzieję że nie dopada mnie jakaś depresja bo czuję się mega źle psychicznie ... 😏 Z jednej strony dochodzi do mnie powoli że to wszystko dzieje się naprawdę 😌 z drugiej ta akcja z pracą a z trzeciej moja córka po 3 dniach w żłobku wraca z lejącym katarem 😱😭 no ile można powiedzcie mi czy myślicie czy to możliwe żeby łapała ten katar przez temperature w żłobku mąż mówi że jak ja odbiera po drzemce to jest strasznie zimna🙄😔
Niestety dzieci w zlobku chorują bardzo duzo przez minimum rok. Moj chodzi od stycznia, a i tak po 2.5 tyg i tydzień w domu. Pracuje w zlobie mamy 104 dzieci, takze naprawdę 95% dzieci tak funkcjonuje :(
 
Hej dziewczyny odpoczywam sobie cały dzień i teraz patrzę, a wkładka brązowa, lecę do WC robię siusiu podcieram się i krew 🤦🏼‍♀️ nie dużo... Wczoraj byłam z lekarza i było wszystko okay... 😔 Postaram się jutro do niej dostać ponownie na wizycie aby zobaczyć co się stało... 🤦🏼‍♀️😔😔
A nie aplikujesz np luteiny? Moze paznokciem zaciągnęłaś, a teraz pochwał jesy bardzo ukrwiona?
 
Powiedział tylko że serduszko bije - coś tam pulsowało... Ale urosło tylko o 2mm... Strasznie malutko... Ale jakość zdjęć i samego badania była słaba... Nie zmierzył nawet pęcherzyka
A czy 1x u niego bylas? Jesli nie to moze możesz sie tam zapisać? U mnie na nfz maja tak badziewne usg, ze przy 1 ciazy od razu mi powiedziałas ze nawet plci mi nie poda, wiec moze to wina beznadziejnego sprzętu i to ze dziecię jest malutkie.
 
A czy 1x u niego bylas? Jesli nie to moze możesz sie tam zapisać? U mnie na nfz maja tak badziewne usg, ze przy 1 ciazy od razu mi powiedziałas ze nawet plci mi nie poda, wiec moze to wina beznadziejnego sprzętu i to ze dziecię jest malutkie.
Pierwszy raz u niego byłam i wychodzi na to, że ostatni bo miał kijowy sprzęt...
Martwi mnie wzrost o 2mm z 6.4 na 8.5 :(
 
reklama
Kurde bije się z myślami czy robić ta betę czy nie...jutro zrobię sobie krew taka ogólną bo dziś mi było słabo apetyt taki sobie a sił zero...null ...siedze w domu i zero chęci do czegokolwiek 😔 mam nadzieję że nie dopada mnie jakaś depresja bo czuję się mega źle psychicznie ... 😏 Z jednej strony dochodzi do mnie powoli że to wszystko dzieje się naprawdę 😌 z drugiej ta akcja z pracą a z trzeciej moja córka po 3 dniach w żłobku wraca z lejącym katarem 😱😭 no ile można powiedzcie mi czy myślicie czy to możliwe żeby łapała ten katar przez temperature w żłobku mąż mówi że jak ja odbiera po drzemce to jest strasznie zimna🙄😔
u nas tak wyglądał pierwszy sezon jesienno-zimowy w żłobku, w tym były 3x zapalenia ucha leczone łącznie (przez cały sezon) 4 antybiotykami. Pamiętam do dziś, bo to był jedyny czas, gdy córka brała antybiotyk. W kolejnych latach było lepiej, ale nadal jest pod opieką laryngologa i mamy kontrolę 1-2x w roku
 
Do góry