reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Zależy od lekarza - bo jak na razie byłam u 2 i jeden milczał w zasadzie od początku do końca, drugą podczas badania się odzywała... Teraz czekamy na 3cie w innej lokalizacji :)
W zasadzie tu by mi zależało aby było spoko, bo mam najbliżej 8-)
No moj gin wszystko mi dzisiaj pokazywał, tłumaczył i wgl. Sprawdzał, mierzył, oglądał. Nie mogę narzekać. Wiem, że jestem w dobrych rękach i mogę ufać swojemu ginowi. Mam nadzieję, że każda z nas trafi na swojego naj :)
 
Oto maly kropek
 

Załączniki

  • 20211020_183629.jpg
    20211020_183629.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 81
W aptekach brakuje neoparin i clexane 😔 na szczescie mam 2 opakowania ale co dalej 🤔
No ja mam nadzieję że w końcu uzupełnią te magazyny 😒 też ostatnio szukałam i byłam w szoku jak w dwóch aptekach nie mieli ani clexane ani nawet odpowiedników 🙉 ja sprawdzałam na stronie kto ma lek, ale jak skończą mi się te dwa opakowania to nie wiem czy nie zdążą wykupić z aptek w pobliżu mnie. Bez sensu... Co to ma być w ogóle żeby leku brakowało 🙈

@Tuttifrutti00 trzymak kciuki żeby okazało się jednak że to jakiś krwiak a Kropek ma się dobrze 🥺
 
Kurde bije się z myślami czy robić ta betę czy nie...jutro zrobię sobie krew taka ogólną bo dziś mi było słabo apetyt taki sobie a sił zero...null ...siedze w domu i zero chęci do czegokolwiek 😔 mam nadzieję że nie dopada mnie jakaś depresja bo czuję się mega źle psychicznie ... 😏 Z jednej strony dochodzi do mnie powoli że to wszystko dzieje się naprawdę 😌 z drugiej ta akcja z pracą a z trzeciej moja córka po 3 dniach w żłobku wraca z lejącym katarem 😱😭 no ile można powiedzcie mi czy myślicie czy to możliwe żeby łapała ten katar przez temperature w żłobku mąż mówi że jak ja odbiera po drzemce to jest strasznie zimna🙄😔
 
No ja mam nadzieję że w końcu uzupełnią te magazyny 😒 też ostatnio szukałam i byłam w szoku jak w dwóch aptekach nie mieli ani clexane ani nawet odpowiedników 🙉 ja sprawdzałam na stronie kto ma lek, ale jak skończą mi się te dwa opakowania to nie wiem czy nie zdążą wykupić z aptek w pobliżu mnie. Bez sensu... Co to ma być w ogóle żeby leku brakowało 🙈

@Tuttifrutti00 trzymak kciuki żeby okazało się jednak że to jakiś krwiak a Kropek ma się dobrze 🥺
A ile placisz za clexane?
Ja mam na refunfacje i nic nie place za neoparin. Dzis w aptece znalazlam dupka z 25 zl zaraz wzielam 😃
 
reklama
Do góry