reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Kurcze nastraszyłyście tymi brakami heparyny w aptekach [emoji50] jutro w takim razie jade wykupić recepty bo planowalam dopiero jak mi się zapasy skończą. Jak sie nie uda to poproszę rodziców, żeby poszukali u siebie w mieście.
 
reklama
Kurde bije się z myślami czy robić ta betę czy nie...jutro zrobię sobie krew taka ogólną bo dziś mi było słabo apetyt taki sobie a sił zero...null ...siedze w domu i zero chęci do czegokolwiek 😔 mam nadzieję że nie dopada mnie jakaś depresja bo czuję się mega źle psychicznie ... 😏 Z jednej strony dochodzi do mnie powoli że to wszystko dzieje się naprawdę 😌 z drugiej ta akcja z pracą a z trzeciej moja córka po 3 dniach w żłobku wraca z lejącym katarem 😱😭 no ile można powiedzcie mi czy myślicie czy to możliwe żeby łapała ten katar przez temperature w żłobku mąż mówi że jak ja odbiera po drzemce to jest strasznie zimna🙄😔
A kiedy masz wizytę? Bo jak na dniach to ja bym odpuscila z ta beta. Teraz to nie ma sensu, bo pewnie jest w tysiącach, a w tysiącach przyrost jest inny.
 
U mnie dupek w jednej aptece 46 zł ale udało mi się znaleźć za 28 więc sukces.
A dziewczyny leków nie da się zamówić ???? I jak apteka je dostanie to dostaniecie powiadomienie, albo gdzieś na internetowych aptekach??? Ja pamiętam kiedyś tak zamawiałam leki
 
Byłam na USG, maluch urósł 3 dni przez tydzień, ale koleś miał dość kiepsko sprzęt, nawet tętna nie zmierzył... I się boję z myślami... Czy jechać na sor to sprawdzić?
 
Hej dziewczyny odpoczywam sobie cały dzień i teraz patrzę, a wkładka brązowa, lecę do WC robię siusiu podcieram się i krew 🤦🏼‍♀️ nie dużo... Wczoraj byłam z lekarza i było wszystko okay... 😔 Postaram się jutro do niej dostać ponownie na wizycie aby zobaczyć co się stało... 🤦🏼‍♀️😔😔
 
U mnie dupek w jednej aptece 46 zł ale udało mi się znaleźć za 28 więc sukces.
A dziewczyny leków nie da się zamówić ???? I jak apteka je dostanie to dostaniecie powiadomienie, albo gdzieś na internetowych aptekach??? Ja pamiętam kiedyś tak zamawiałam leki
Sama sie zastanawiam co dalej, jak bedzie brakowac. Moze jest jakas hurtownia
 
reklama
Byłam na USG, maluch urósł 3 dni przez tydzień, ale koleś miał dość kiepsko sprzęt, nawet tętna nie zmierzył... I się boję z myślami... Czy jechać na sor to sprawdzić?
Kurde sama niewiem, co robic. Ja to bym pewnie leciala na sor dla pewnosci. A kiedy masz nastepne usg?
Hej dziewczyny odpoczywam sobie cały dzień i teraz patrzę, a wkładka brązowa, lecę do WC robię siusiu podcieram się i krew 🤦🏼‍♀️ nie dużo... Wczoraj byłam z lekarza i było wszystko okay... 😔 Postaram się jutro do niej dostać ponownie na wizycie aby zobaczyć co się stało... 🤦🏼‍♀️😔😔
Przedewszystkim sie nie denerwuj. Zadzwon jutro do lekarza.
 
Do góry