reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny! Jestem po wizycie i jestem w mega szoku.
Jest zarodek i jest bijace serduszko ale są DWA zarodki i serduszko ! No normalnie nie mogę uwierzyć.
Nastepna wizyta za 2 tygodnie.
O mamunio! Jestem już zazdrosna 🤣 Mi sie tak marza bliźniaki, ze aż mogłabym piać z wrażenia.
Życzę Ci dużo zdrowia i siły do tej ciązy! 🥰
 
Witamy [emoji4] i podziwiam za cierpliwość, że jesteś w stanie wytrzymać miesiąc pomiędzy wizytami - tutaj wiekszość z nas by nie dała rady tyle wytrzymac [emoji16]
Nie mieszkam w Polsce i tutaj standardowo wizyta co 4 tygodnie, prywatna służb zdrowia w zasadzie nie istnieje, wiec jedyne wyjście cierpliwie czekać.
 
Witam nieskromnie wszystkie dziewczyny 😊 jeśli mogę dołączyć to bardzo chętnie. Próbowałam Was troszkę nadrobić (co kilka stron bo tyle napisane 😁) może trochę o mnie. Mam dwójkę dzieciaczków, dwóch wspaniałych synów i generalnie nie planowaliśmy z mężem trzeciego. Wiadomo wpadki się zdarzają i tak właśnie było w tym przypadku. Nie było by może jeszcze nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt że drugiego syna urodziłam w maju tego roku przez CC, tak dokładnie 5 miesiecy temu. Pierwszy syn również CC 3 lata temu. Jestem przerażona, chociaż lekarz uspokaja. Widziałam że któraś się zastanawiała czy po roku nie za wcześnie. (Cyt. Mojego lekarza. "Blizna tak naprawdę goi się 6 tygodni, jak ma pęknąć to pęknie czy to po kilku latach czy po kilku miesiącach, trzeba poprostu kontrolować") mówił żeby się nie martwić, że wszystko będzie dobrze. Ale ja i tak się martwię już nie samą blizną ale jak sobie poradzę z trójką dzieci 4 lata, rok i noworodek. W planach budowa ok to na plus ale męża całymi dniami w domu wtedy nie będzie. Jestem przerażona i różne myśli chodzą mi po głowie. Pozdrawiam.
 
Dziewczyny! Jestem po wizycie i jestem w mega szoku.
Jest zarodek i jest bijace serduszko ale są DWA zarodki i serduszko ! No normalnie nie mogę uwierzyć.
Nastepna wizyta za 2 tygodnie.
Gratulacje!!! [emoji7] Trochę zazdroszczę [emoji7]

Trochę fajnie slyszec, że tyle tu bezobjawowych bo u mnie tylko piersi bolą i się ujędrnily [emoji28] ja dziś chyba sto razy sprawdzałam czy na pewno mnie bolą bo w poprzedniej ciąży na tym etapie wszystko klaplo [emoji85] ale bolą i dawno mnie tak noc nie cieszyło, że coś boli [emoji23] ale ogólnie z objawów to by było na tyle [emoji6]
 
Witam nieskromnie wszystkie dziewczyny 😊 jeśli mogę dołączyć to bardzo chętnie. Próbowałam Was troszkę nadrobić (co kilka stron bo tyle napisane 😁) może trochę o mnie. Mam dwójkę dzieciaczków, dwóch wspaniałych synów i generalnie nie planowaliśmy z mężem trzeciego. Wiadomo wpadki się zdarzają i tak właśnie było w tym przypadku. Nie było by może jeszcze nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt że drugiego syna urodziłam w maju tego roku przez CC, tak dokładnie 5 miesiecy temu. Pierwszy syn również CC 3 lata temu. Jestem przerażona, chociaż lekarz uspokaja. Widziałam że któraś się zastanawiała czy po roku nie za wcześnie. (Cyt. Mojego lekarza. "Blizna tak naprawdę goi się 6 tygodni, jak ma pęknąć to pęknie czy to po kilku latach czy po kilku miesiącach, trzeba poprostu kontrolować") mówił żeby się nie martwić, że wszystko będzie dobrze. Ale ja i tak się martwię już nie samą blizną ale jak sobie poradzę z trójką dzieci 4 lata, rok i noworodek. W planach budowa ok to na plus ale męża całymi dniami w domu wtedy nie będzie. Jestem przerażona i różne myśli chodzą mi po głowie. Pozdrawiam.
Dasz rade 💪 kobiety maja nadprzyrodzone moce :) najważniejsze by blizna dobrze trzymała i, bys mogla opiekować sie pociechami. Trzymam kciuki 💪
 
reklama
Dziewczyny! Jestem po wizycie i jestem w mega szoku.
Jest zarodek i jest bijace serduszko ale są DWA zarodki i serduszko ! No normalnie nie mogę uwierzyć.
Nastepna wizyta za 2 tygodnie.
Gratulacje! To fantastyczna wiadomość [emoji846]

Gratuluję również wszystkim dziewczynom, które miały wizytę [emoji3590]

Piszecie tyle, że ciężko nadrobić za jednym razem ale to super, bo mam takie poczucie że dajecie ogrom wsparcia [emoji4]
 
Do góry