reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Też się uśmiałam. W pierwszej ciąży normalnie prawie zemdlał na mój widok z brzuchem ;) ale to bardzo dobry lekarz, więc pogadam 3.11 co robić i tyle...zła jestem, bo po prostu zapomniałam pójść wcześniej, a tak poszłam tuż po zapłodnieniu...
Zdarza się, ja profilaktycznie staram się jednak nie iść do stomatologa... Tym bardziej, że dopiero musiałabym go znaleźć
 
reklama
Czy, u Was też problem z dostępem do clexane 🤔 uważałam krakow za duze miasto, po 2 apteki na osiedle a byl problem. Podobno hurtownia nie ma 🤔😑
U mnie wczoraj było to samo. Musiałam sprawdzać na stronie kto ma lek 🙉 przeraziło mnie to bo podobno z clexane był zawsze problem ale teraz już nawet odpowiedników brakuje
 
Hej dziewczyny, nieśmiało się przywitam. Miałam nie pisać nic tym razem ale to jest silniejsze 🙈 u mnie bardzo wczesna ciąża, ze świadomością że może być różnie ponieważ mam nieprawidłowy kariotyp. Dwie ciąże już straciłam, nie mam jeszcze dziecka ale urodzenie zdrowego bobasa jest teraz dla mnie największym marzeniem 🥺

Już zaczęło się u mnie panikowanie i analizowanie, bo oznaczałam bete w piątek (28 mlu/ml) i w poniedziałek (168mlu/ml) i wg wytycznych lekarza mam przyjść w poniedziałek się pokazać. Boję się że znowu ciąża okaże się pustym jajem albo serduszko zabije tylko na chwilę tak jak w przypadku pierwszej ciąży 😓 najchętniej biegałabym codziennie na USG albo na betę, choć wiem ze prawidłowe przyrosty też nie są żadna gwarancją. Ciężko mi... Tak bardzo chciałabym żeby teraz się udało ale z drugiej strony wiem ze to byłoby zbyt piękne 😞 jestem obstawiona lekami i nie pozostało mi chyba nic innego jak cierpliwie czekać
Witamy :) życzę dużo zdrówka i siły 😇
 
reklama
ja mam masę nadpsutych i mam taką fobie dentystyczna że nie wiem co robić 😂😂😂
Ja w ostatniej ciąży miałam podobną sytuację- w końcu będąc na zwolnieniu umówiłam się do dentysty (wcześniej nie było mi po drodze przez dłuższy czas, bo praca, inne wymówki a przede wszystkim nic nie bolało). Okazało się, że jest nieciekawie. Ubytków było sporo, wszystkie wyleczone wtedy.
 
Do góry