reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja myślałam że tylko lekko mi rozwierci, a się okazało że próchnica tak głęboko, że ząb do usunięcia prawdopodobnie. Póki co lekarstwo dostałam i po porodzie na zdjęcie i będziemy dalej działać. A najgorsze jest to że ten ząb mnie wgl nie bolał! Tylko mała czarna kropeczka się pojawiła i chciałam skontrolować.
No właśnie ja mam duży ubytek, bo odkruszyła mi się plomba i myślę że jednak poczekam do drugiego trymestru.
 
Przepraszam Was, ale strasznie zabiegana jestem. Nadrobie wieczorem wszystko. Jest zarodek i serduszko [emoji120][emoji3059] Z USG termin na 8.06 z OM na 11.06. Serduszko 117 lekarz powiedział, że to w normie a ja sama nie wiem. Ale rzeczywiście serduszko dopiero może się pojawiło, w ostatniej donoszonej ciąży biło w 5+6 60 uderzeń, a córka zdrowa i serce jak dzwon :) mam już wizyty obstawione do lutego [emoji85] prenatalne 30.11. Szereg badań i leków, dołączył mi acard 75 ze względu na poronienie. Bez ładu i składu, ale jestem w emocjach [emoji85]
Gratulacje, super wieści [emoji3059]
 
Hej dziewczyny ja po wizycie po wczorajszym plamieniu. Mam małego krwiaka i dostałam dupka 2x dziennie i kazał leżeć miałam mega stresa.
U mnie wizyta razem z USG kosztuje 100
Ja też mam krwiaka. Dziś 7+0. Wiem o nim od dwóch tyg. Ale okazało się że jest po drugiej stronie niż zarodek więc nie powinien byc zagrożeniem. Mam zakaz współzycia, mam nie dźwigać ale funkcjonować normalnie.
 
Dziewczyny,
które chodzą prywatnie do ginekologa. Ile płacicie za wizyte i usg? 300? 150? 🤔
Ja u siebie w rodzinnym mieście płaciłam 100-150. A jak patrze to tutaj wynosi 270zł i aż mnie przeraża szczerze mowiac 🙈
Ja 180zl z usg, patrząc na odpowiedzi niektórych dziewczyny tutaj to widzę, ze i tak dość mało.
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊


@Bosiek - wizyta 19.10 NFZ
@ilonaz - wizyta 19.10
@PsychoPatka91 - wizyta 19.10

Za piękne widoki dziewczyny! ✊🏼✊🏼✊🏼

@mfifi04 - wizyta 20.10
@MamaLama - wizyta 20.10
@Paulina_N - wizyta 21.10
@Jetkaa - wizyta 21.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Jetkaa - wizyta 25.10 NFZ
@Najra - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Mnie można dopisać na 28.10 będzie to moja druga wizyta 😊
 
reklama
Do góry