reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Przepraszam Was, ale strasznie zabiegana jestem. Nadrobie wieczorem wszystko. Jest zarodek i serduszko 🙏🥰 Z USG termin na 8.06 z OM na 11.06. Serduszko 117 lekarz powiedział, że to w normie a ja sama nie wiem. Ale rzeczywiście serduszko dopiero może się pojawiło, w ostatniej donoszonej ciąży biło w 5+6 60 uderzeń, a córka zdrowa i serce jak dzwon :) mam już wizyty obstawione do lutego 🙈 prenatalne 30.11. Szereg badań i leków, dołączył mi acard 75 ze względu na poronienie. Bez ładu i składu, ale jestem w emocjach 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20211019_130416_1.jpg
    IMG_20211019_130416_1.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Widzę dziewczyny z Warszawy, że po prostu takie są ceny i nie ma się co dziwić. Ja też w tej ciąży potrzebuje komfortu psychicznego i 100% zaufania do lekarza i na szczęście takiego znalazłam. W poprzednich ciążach chodziłam do randomowych lekarzy i na każdej wizycie do kogoś innego, bo miałam z pakietu i mi się to kompletnie nie sprawdzało. Każdy twierdził co innego i podważał zdanie poprzedniego, żaden mnie w sumie nie wyleczył i nie ustawił organizmu, dopiero dr Wrona. A i nie dość, że cały czas musiałam rozdrapywać rany, tłumacząc cp i całą swoją historię na każdej wizycie, to jeszcze jeden lekarz słysząc moją historię o pierwszej cp, stwierdził, że w ogóle w ciąży nie byłam :D Na pytanie co w takim razie uważa o całej kadrze, ordynatorze itd. z Inflanckiej, którzy jak najbardziej twierdzili, że w ciąży byłam nie odpowiedział... Także ja więcej z pseudo prywatnego pakietu ciąży prowadzić nie będę i wolę zapłacić i czuć się zaopiekowana. Mam telefon do swojego lekarza i w każdym momencie mogę do niego zadzwonić. Jedyne co dobre, to że wszystkie badania mogę robić cały czas z pakietu i nawet nie potrzebuję na nie skierowania od lekarza z pakietu.
 
Można tylko nie w gorącej wodzie :) a ja uwielbiam gorąca wodę 😇

Moje libido wynosi -100 😅a u Was jak?
Nawet mi nie mów 🙈🙈🙈 moje jest grubo poniżej normy 🤷 mąż już łazi za mną i smyra a ja nic normalnie jakbym tego nie potrzebowała 🙈😱 mama nadzieję że moje libido wróci bo grozi mi eksmisja na kanapę za niedługo 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Przepraszam Was, ale strasznie zabiegana jestem. Nadrobie wieczorem wszystko. Jest zarodek i serduszko [emoji120][emoji3059] Z USG termin na 8.06 z OM na 11.06. Serduszko 117 lekarz powiedział, że to w normie a ja sama nie wiem. Ale rzeczywiście serduszko dopiero może się pojawiło, w ostatniej donoszonej ciąży biło w 5+6 60 uderzeń, a córka zdrowa i serce jak dzwon :) mam już wizyty obstawione do lutego [emoji85] prenatalne 30.11. Szereg badań i leków, dołączył mi acard 75 ze względu na poronienie. Bez ładu i składu, ale jestem w emocjach [emoji85]
Cudowna wiadomość [emoji7]
 
reklama
Do góry