reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
To jak już mowa o tortach to taki zrobiłam ostatnio na urodziny męża :) w smaku według mnie spoko i jadłam go mimo braku woreczka [emoji3]
IMG_20210911_171005.jpg
 
Wiesz jaki miałam stres jak musiałam zanieść taki tort do salki urodzinowej 🤣🤣 rodzice musieli dawać nam paragony od tortu albo zaświadczenia, że sami zrobili, że w razie czego jak ktoś się zatruje itd. I niosłam taki olbrzymi tort w kształcie smoka, ledwo byłam w stanie go unieść, paragon na 540zł i dookoła mnie biegające dzieci i zaglądające co niosę 🤣 był przepiękny, ale większość tortu została na talerzykach niezjedzona.
O jaaaa!😱 Jaka to presja😅 Dzieci to zawsze wydadzą szczerą opinie🤣 Moja przyjaciółka to w ogóle się wkurzyła i nawet na ślubie nie miała torta. Większość proponowała jej właśnie takie słodkie torty z toną cukru, więc się wkurzyła i stwierdziła, że skoro i tak ludzie mają w dupie tort, to co ona będzie się wysilac😅 za to do obiadu jako deser miał każdy malusi torcik czekoladowy, coś jak Brownie😉 i był też taki kącik ze słodyczami... babeczki, desery itp. Chyba nawet nikt nie zauważył że nie wjechał wielki tort i nie było fajerwerków🤣
 
Jeju jak ja uwielbiam torty [emoji7] najbardziej te z cukiernii, na weselech zawssze biegam po dokładkę[emoji28] mama jak robi domowy tort to mi tak już nie smakuje, bo wedlug niej im wiecej alkoholu tym lepiej a jeszcze dowali domowe wiśnie wódce i ogolnie zawsze coś przekombinuje.
 
Jeju jak ja uwielbiam torty [emoji7] najbardziej te z cukiernii, na weselech zawssze biegam po dokładkę[emoji28] mama jak robi domowy tort to mi tak już nie smakuje, bo wedlug niej im wiecej alkoholu tym lepiej a jeszcze dowali domowe wiśnie wódce i ogolnie zawsze coś przekombinuje.

Oj ja w ogóle nie lubię alkoholu i jak już pije to tak żeby go nie czuć 🤣 a w tortach, ciastach, czekoladkach bardzo, ale to bardzo mi przeszkadza i po prostu od zawsze ten alkohol z takich rzeczy mi śmierdział, a czekoladki z wiśnią z alkoholem są obrzydliwe. Tak samo nienawidzę kremów takich typowo maślanych, że aż mam tłuste podniebienie po nich 🤣
 
reklama
Oj ja w ogóle nie lubię alkoholu i jak już pije to tak żeby go nie czuć 🤣 a w tortach, ciastach, czekoladkach bardzo, ale to bardzo mi przeszkadza i po prostu od zawsze ten alkohol z takich rzeczy mi śmierdział, a czekoladki z wiśnią z alkoholem są obrzydliwe. Tak samo nienawidzę kremów takich typowo maślanych, że aż mam tłuste podniebienie po nich 🤣
Mój mąż tak ma. Ja bardzo lubię ciasta z kremem i torty ;)
 
Do góry