reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, a jeszcze pytanie [emoji137] czy któraś z was badała betę w poprzednich ciążach? Miałyście podobne wartości jak w tej czy całkowicie innego rzędu?
 
reklama
Jutro mam wizytę o godz 13 😌 trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce 😭🥺 nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko 😔
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć 🥺😔
 
A czemu miałabyś nie brać euthyrox? Ja właśnie siedzę w kolejce na pobranie, ale mi moja endo zawsze mówiła, że przed badaniami mam normalnie wziąć [emoji4]Też nie mam żadnych większych objawów [emoji4] ale wiem, że bardziej bym się martwiła gdybym miała a by nagle ustały..
Nie! Już nie pamiętam, ale albo ft3 albo ft4 będzie zafałszowane jak bierzesz przed badaniem. Na bank tak jest. Być może na samo TSH aż tak nie, ale moja endokrynolog, moja bratowa analityk mówią, żeby nie brać.
 
Jutro mam wizytę o godz 13 😌 trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce 😭🥺 nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko 😔
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć 🥺😔
A nie możesz uciec na zwolnienie? Wiem, że to zła opcja, ale .... Bardzo Ci współczuję :( albo dogadaj się jakoś, że jesteś w ciąży...
 
Jutro mam wizytę o godz 13 [emoji18] trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce [emoji24][emoji3064] nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko [emoji17]
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć [emoji3064][emoji17]
A to nie jest tak, ze jak jestes w ciąży to jesteś pod ochroną i nie mogą Cie zwolnić? Dziewczyny orientujecie się jak to dokładnie jest?
 
Jutro mam wizytę o godz 13 😌 trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce 😭🥺 nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko 😔
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć 🥺😔
Ale jeśli jesteś w ciazy to chyba nie mogą Ci dać wypowiedzenia. Zorientuj się jakoś. Jestes chroniona od pierwszych dni ciąży..
 
Dziewczyny, a jeszcze pytanie [emoji137] czy któraś z was badała betę w poprzednich ciążach? Miałyście podobne wartości jak w tej czy całkowicie innego rzędu?
To moja trzecia ciąża. Poprzednie dwie straciłam nim zdążyłam usłyszeć serduszko. W każdej miałam zupełnie inne wyniki jeśli chodzi o betę. W sumie o każdej dowiedziałam się w okolicach spodziewanej miesiączki, a beta za kazdym razem była inna. Tu chyba nie ma żadnej zasady🤷🏼‍♀️🤔
 
Jutro mam wizytę o godz 13 😌 trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce 😭🥺 nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko 😔
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć 🥺😔
Najwazniejsze pytanie. Ile pracowałaś i ile masz wypowiedzenia? Miesiac czy trzy?
 
Ale jeśli jesteś w ciazy to chyba nie mogą Ci dać wypowiedzenia. Zorientuj się jakoś. Jestes chroniona od pierwszych dni ciąży..
Nie znam się zbytnio na tym... Jeśli to umowa o pracę to nie mogą zwolnić, choć znam przypadek koleżanki, którą zwolnili i woleli zostać pozwani, przejść przez sąd, zapłacić karę... Niż dogadać się. Jeśli to jakaś duża firma to chyba coraz częściej mają oni pracowników w dupie🙊
 
reklama
Jutro mam wizytę o godz 13 😌 trzymajcie kciuki

Niestety wczoraj otrzymałam wypowiedzenie z pracy i jestem chwilowo w rozsypce 😭🥺 nie wiem jak to będzie bo przy trójce dzieci z jedną wypłata będzie bardzo ciężko 😔
Wyczytałam gdzieś że mogę zarejestrowac się do bezrobocia żeby choć zasiłek dostawać ....ehhh strasznie jestem rozbita nie wiem nawet co mam myśleć 🥺😔
Powinni przedłużyć Ci umowę do dnia porodu. W momencie przyjmowania wypowiedzenia mogłaś nie mieć świadomości o ciąży. Weź zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy. Cofną wypowiedzenie. Spokojnie, głowa do góry! :)
 
Do góry