reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja star się nie myśleć, żeby się nie stresować 😅
Czyli w tę święta to my robimy za bombki 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Fakt euforia jest. Tu max szczęście z ciąży, a tu z drugiej strony max strach żeby było wszystko dobrze 😇 i weź tu nie zwariuj 😂
 
reklama
Ja star się nie myśleć, żeby się nie stresować 😅
Czyli w tę święta to my robimy za bombki 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Fakt euforia jest. Tu max szczęście z ciąży, a tu z drugiej strony max strach żeby było wszystko dobrze 😇 i weź tu nie zwariuj 😂
Ale tego śniegu to Ci zazdraszczam🥰 U mnie jedynie deszcz i typowa jesień🙄
Ja w ogóle w pierwszej ciąży test robiłam w Mikołajki, także mieliśmy piękny prezent Mikołajkowy😅 Tylko tak jak wspominałam niestety stracona.
Bombki🤣 haha przynajmniej nie da się nas nie zauważyć😁 oby tylko wszystko cudownie szło, bo strasznie się boje🙈
 
no dokładnie.
Ja mam czasami takie uczucie jakby mi wszystko w środku drżało ze stresu z nerwów. Jakby trzęsła mi się cała macica :D co jest mega dziwne i nie potrafię tego czasami powstrzymać.
A na święta to chyba jeszcze nie będzie nic widać ;D ale na pewno będziemy lśnić :D
jak lampeczki :D
 
A ja dzisiaj bylam na drugiej becie:) czekam na wynik oby byla wyższa :) wieczorem nam wizyte- lekarza prwnie za wiele nie zobaczy ale bede spokojniejsza :) to moja pierwsza ciaza wiec „dmucham na zimne „🙈
 
Dzisiaj wyprawiałam męża do pracy i zrobiłam mu kanapki do pracy i śniadanko w domu. A ten mi wpycha jedną ze swoich kanapek. Ja nigdy tak wcześnie śniadań nie jadłam, jakoś apetytu nie mam z rana, więc zaczęłam nosem kręcić😅 a mąż do mnie "Ty może nie chcesz, ale bąbel pewnie chce zjeść"🤣 Śmiać mi się chciało, słodkie to było... Od kiedy test pozytywny to w słowach męża bąbel jest już ciągle z nami🤪
 
Zależy która ciąża. U mnie trzecia więc już na pewno będzie bombeczka. [emoji16]
W pierwszej miałam termin na lipiec to dopiero w kwietniu coś urosło, a w drugiej to praktycznie od razu. Ale zaszłam rok po pierwszym porodzie.
Teraz mam lekki flaczek ze skóry, który wieczorami ładnie się zaokrągla. [emoji3590]
no dokładnie.
Ja mam czasami takie uczucie jakby mi wszystko w środku drżało ze stresu z nerwów. Jakby trzęsła mi się cała macica :D co jest mega dziwne i nie potrafię tego czasami powstrzymać.
A na święta to chyba jeszcze nie będzie nic widać ;D ale na pewno będziemy lśnić :D
jak lampeczki :D
 
Zależy która ciąża. U mnie trzecia więc już na pewno będzie bombeczka. [emoji16]
W pierwszej miałam termin na lipiec to dopiero w kwietniu coś urosło, a w drugiej to praktycznie od razu. Ale zaszłam rok po pierwszym porodzie.
Teraz mam lekki flaczek ze skóry, który wieczorami ładnie się zaokrągla. [emoji3590]
O kurczę no to faktycznie szybciutko :D Ja ogólnie mam duży brzuch (u mnie rodzinna jest oponka) więc u mnie nie będzie widać za szybko. Chociaż mam bardzo zaokrąglone podbrzusze i balonik jest większy niż za pierwszym razem.
Życzę ci ładnego okrąglaczka na święta. :D
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży termin miałam na 14.06 i byłam w święta jakoś w 15-16 tygodniu i miałam ładna małą piłeczkę już widoczną 😀
Byłam rano na becie, progesteronie, tsh i morfologii. Zapomniałam się i wzięłam euthyrox przed badaniem :/ mam nadzieję, że po południu będą wyniki 😉
 
Do góry