reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
A jest któraś która tak jak ja ma jedynie lekki ból piersi po dociśnieciu? Bo u mnie to tylko tyle i wyłącznie po dociśnieciu [emoji2368]
Spokojnie ;) każda inaczej odczuwa ciążę 😅
W pierwszej ciąży nie miałam pojęcia do 3miediaca o ciąży. Zero objawów. W drugiej źle znosiłam ciążę. A teraz tylko ból przy dotyku piersi albo przy sciaganiu stanika.
Kochane te 9miesiecy niech upłynie nam spokojnie. Bez nakręcania się 😇 niech będzie ta ciąża przyjemna. Nie panikujmy :)
 
Ja byłam wczoraj prywatnie z partnerem ☺ 6t i 3d, na razie wszystko w porządku. Serce bije, fasolka 8 mm 😁
 

Załączniki

  • IMG_20211012_162941.jpg
    IMG_20211012_162941.jpg
    94,8 KB · Wyświetleń: 71
A jest któraś która tak jak ja ma jedynie lekki ból piersi po dociśnieciu? Bo u mnie to tylko tyle i wyłącznie po dociśnieciu [emoji2368]
Ja tak mam, w terminie spodziewanej miesiączki ból był bardzo duży, teraz tylko przy mocnieszym dotyku, ale są bardzo okrągłe i dość twarde. Jutro mam wizytę z Om 7+1, ale owulacje miałam ok. 21dc więc prawdopodobnie będzie 6+1wiec się jutro okaże co zobaczę..
 
Gratuluję dobrych wiadomości :)
U mnie dziś 5tc ale pewnie będzie 3-4 dni więcej bo owu wcześniej stymulowana zobaczymy .
Teraz to już z dnia na dzień będą dobre wieści bo wkraczamy w magiczne 5-6-7tc i wizyty jedna za drugą :)
Za wszystkie trzymam kciuki
 
reklama
Do góry