reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej dziewczyny ☺️ Byłam dziś u lekarza. Wg OM 7t3d, a według USG 6t1d (nieregularne miesiączki). Pęcherzyk ciążowy 1.21 cm. Ale zarodka jeszcze nie widać. Kolejną wizytę mam 28.10
 
reklama
U mnie ciąża jest prawdopodobnie nieco starsza niż z om ponieważ mam krótkie cykle. Kieruję się jednak tygodniey według om bo miałam dwa razy USG u różnych lekarzy i na obu wyszły różne wymiary.
U Ciebie pewnie za parę dni będzie zarodek :)
i wszystko jasne, u mnie dwóch lekarzy stwierdziło, że ciąża jest młodsza 🙂
 
Dziewczyny a czy wy czujecie cały czas ból brzucha? Mnie bolał prawie cały czas, ale od dwóch dni nie boli tylko od czasu do czasu coś zakłuje0, albo lekko czuje podbrzusze. Zastanawiam się jak to jest u was 🙂
 
reklama
Já pamiętam, że w poprzedniej ciąży brzuch mnie bolał, ale za nie umiem sobie przypomnieć czy cały czas czy były to momenty i do jakiego czasu. Piersi mnie nie bolą, ale już mi się powiększyły. Ale wiadomo każda ciąża inna 🙂
 
Do góry