reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Siemka przyszłe Mamuśki😁🙋🏼‍♀️ Zdaje się, że jak wszystko pójdzie dobrze to i u nas będzie termin na czerwiec😅🤞 Braliśmy ślub w czerwcu, więc będzie prezent na rocznicę🥰
 

Załączniki

  • IMG_20211012_130558.jpg
    IMG_20211012_130558.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20211008_114242.jpg
    IMG_20211008_114242.jpg
    98,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Spokojnie ;) każda inaczej odczuwa ciążę [emoji28]
W pierwszej ciąży nie miałam pojęcia do 3miediaca o ciąży. Zero objawów. W drugiej źle znosiłam ciążę. A teraz tylko ból przy dotyku piersi albo przy sciaganiu stanika.
Kochane te 9miesiecy niech upłynie nam spokojnie. Bez nakręcania się [emoji56] niech będzie ta ciąża przyjemna. Nie panikujmy :)
Ja tak mam. [emoji6] wcześniej bolały bardziej a teraz to tylko przy konkretniejszym dotknięciu
Ja tak mam, w terminie spodziewanej miesiączki ból był bardzo duży, teraz tylko przy mocnieszym dotyku, ale są bardzo okrągłe i dość twarde. Jutro mam wizytę z Om 7+1, ale owulacje miałam ok. 21dc więc prawdopodobnie będzie 6+1wiec się jutro okaże co zobaczę..
Tak się tylko zastanawiałam bo jak czytam to mam wrażenie, że wszystkie coś mają a ja nic [emoji16] spokojna jestem [emoji4] ale nie wiem czemu i czy to jest związane z ciaza ale suszy mnie niesamowicie! [emoji848]
Ja byłam wczoraj prywatnie z partnerem [emoji5] 6t i 3d, na razie wszystko w porządku. Serce bije, fasolka 8 mm [emoji16]
8mm to już wow! [emoji7]
 
reklama
Do góry