reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3590] broniłam się, żeby się już tu dopisać, ale jednak trudno mi się powstrzymać [emoji2960] jestem z Podkarpacia, ostatni okres 12.09, a 7.10 wyszedł mi pozytywny test [emoji6] To moja 3 ciaza. Pierwsza straciłam (2019) w 11 tyg (pusty pęcherzyk), z drugiej (2020) mam synka Antosia, który urodził się w 20 tc z Zespołem Edwardsa [emoji174] w poprzednich ciążach udawało mi się zajść za 1 razem a teraz 7 cykli starań i nic i bardzo się bałam, że po poprzednich łyżeczkowaniach porobiły mi się jakieś zrosty, ale w końcu się udało [emoji6] w piątek beta 157, a dzis po 3 dniach 754 [emoji6]

Na razie jestem bardzo spokojna, nie nakręcam się, nic mi się nie dzieje, lekko bolą piersi i to by było na tyle. Mam nadzieję, że uda mi się długo utrzymać ten spokój, chociaż wiem, że przed pierwszymi prenatalnymi (jeśli dotrwam) będę umierała ze stresu, bo w poprzedniej ciąży wtedy okazało się, że jest źle..

Przeczytałam część wątku i wszystkim Wam życzę spokojnych i zdrowych ciąż [emoji3590] mam nadzieję, że zostanieny tu do czerwca [emoji4]
 
Do góry