reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja też czekam na wyniki Swojej pierwszej bety 😇
Kurcze jak robię jakieś różne badania z krwi, wyniki mam dużo wcześniej.. A jak właśnie takie jak beta to się czeka i czeka 🤣
 
reklama
Witamy [emoji16]
I czekamy na dobre wieści po wizycie.
Który to tydzień u ciebie z O.M.
Dzis zaczelam 4tc. Aktualnie kwas foliowy metylowy oraz duphastan. Zobaczymy co lekarz jeszcze wlaczy na podtrzymanie. Mnie tez strasznie piersi bola. Co chwile latam do toalety sprawdzic czy mnie nie zalalo 😱
 
Dzis zaczelam 4tc. Aktualnie kwas foliowy metylowy oraz duphastan. Zobaczymy co lekarz jeszcze wlaczy na podtrzymanie. Mnie tez strasznie piersi bola. Co chwile latam do toalety sprawdzic czy mnie nie zalalo 😱
mam dość podobnie. Ciągle się martwię chociaż staram się być pozytywna. Nikomu nic nie mówię żeby nie było zawodu.
 
reklama
Będzie dobrze, ja 2 dni przed tym jak zrobiłam betę byłam przekonana że nici że starań bo brzuch bolał.
Jak zrobiłam test byłam bardzo w szoku że pozytywny, też biegałam cały czas do toalety z niedowierzaniem czy zaraz się @ nie zacznie. Ale nie ma jej do teraz [emoji16][emoji16][emoji16]
U mnie dziś z O.M. 4.6 TC w czwartek na 12 do lekarza zobaczymy co wyjdzie .
Dzisiejszy wynik bety prawie 2000
Dzis zaczelam 4tc. Aktualnie kwas foliowy metylowy oraz duphastan. Zobaczymy co lekarz jeszcze wlaczy na podtrzymanie. Mnie tez strasznie piersi bola. Co chwile latam do toalety sprawdzic czy mnie nie zalalo [emoji33]
 
Do góry