reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny udało mi się umówić na wizytę do lekarza z NFZ blisko domu ... Zobaczę czy wszystko ok bo strasznie boli mnie pachwina i prawy jajnik ... Do tamtego lekarza mam 21.10 wizytę , ale nie byłam zadowolona ani nie zrobił ze mną wywiadu ani nie zlecił żadnych badań zobaczymy jak tu lekarz podejdzie do tematu :) więc trzymajcie kciuki :) wizyta dopiero we wtorek o 20 10 a już się doczekać nie mogę 🙆 może zobaczę chociaż pęcherzyk :)
 
reklama
Czesc. Dziś w moje urodziny wykonałam ponownie test. Już nie mam wątpliwości. Bałam się bo kreska była ciągle jasna. Test z góry z dziś, w środku w soboty i z dołu z piątku. Dziś 31cyklu. Jutro lecę na bete. Chyba mogę dołączyć do Grupy 😇😇
Zobacz załącznik 1325129
No to pieony prezent urodzinowy sobie zrobiłaś :) kreseczka na górze już całkiem wyraźna, nie ma wątpliwości że test jest pozytywny.
No i przy okazji najlepsze życzenia urodzinowe:)

Cześć dziewczyny, myślę, że mogę się już z Wami przywitać 😉
Mam 29 lat i pochodzę z województwa podkarpackiego. Jestem mamą dwójki dzieci: Tomka (czerwiec 2015) i Karolinki (marzec 2020). Rok temu 8 października poroniłam samoistnie w 7tc trzecią ciążę a tego roku 8 października zobaczyłam na testach ponownie dwie kreski 😊 Mieliśmy się starać o dzidzię dopiero za 3 miesiące ale los nam zrobił niespodziankę 😀 Obecnie termin z OM wychodzi mi na 16.06, wizytę mam dopiero 27.10.
Witamy!! Jeśli dobrze liczę to w te ciążę ktora niestety straciłaś zaszłas już ok pół roku po porodzie córeczki? To szybko i odważnie, ja bym się chyba bala takiej małej różnicy wieku ;) przykro mi że los zdecydował że jednak będzie inaczej... Życzę zeby ta ciąża się zdrowo rozwijała! 💗

Cześć. Przedstawię się. Jestem Kinga mam 25 lat, w domu mam już uroczą córeczkę która ma rok i dwa miesiące. O te ciążę staraliśmy się od lipca. Testy robione w piątek 🙂 ostatnią miesiączkę miałam 6 września termin wypada na 13 czerwca. Dziś 4+6dni. Dla pewności poszłabym na betę, ale mieszkam za granicą i tu bety nie robią. Muszę się umówić na wizytę chciałbym iść w 7 tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zostanę z wami do rozwiązania 🙂jak na razie to mam zawroty głowy, zaczęłam się szybciej męczyć, nerwowość, bóle podbrzusza,kłucia w podbrzuszu i czuje ogólny spadek energi.
Witamy :) a w jakim kraju mieszkasz? Ja też chcę iść w 7 tyg żeby było serduszko:)

Powinno być widać, z tego co wiem, to teraz lekarze nie puszczają dźwięku nie słuchają serduszka, bo podgrzewa to zarodek. Tak mi lekarz mówił 🤷‍♀️
O fajnie że mówisz, nie wiedziałam tego. To piszcie dziewczyny po swoich badaniach czy Wy słuchalyscie serduszka, ciekawa jestem jak lekarze się stosują do tego zalecenia i czy jest ono rozpowszechnione.
 
Dziewczyny udało mi się umówić na wizytę do lekarza z NFZ blisko domu ... Zobaczę czy wszystko ok bo strasznie boli mnie pachwina i prawy jajnik ... Do tamtego lekarza mam 21.10 wizytę , ale nie byłam zadowolona ani nie zrobił ze mną wywiadu ani nie zlecił żadnych badań zobaczymy jak tu lekarz podejdzie do tematu :) więc trzymajcie kciuki :) wizyta dopiero we wtorek o 20 10 a już się doczekać nie mogę 🙆 może zobaczę chociaż pęcherzyk :)
Jeśli tamten lekarz nie spełnił Twoich oczekiwań to jak najbardziej szukaj sobie kogoś innego, to ważne kto prowadzi ciążę. Na NFZ też jak najbardziej da się znaleźć dobrego specjalistę. Ja poprzednie ciąże prowadziłam na NFZ i tę też zamierzam, tylko tym razem u innego lekarza żeby mieć bliżej i nie czekać aż tyle w kolejce bo do mojej poprzedniej gin to się czekało 3-4 h 😳
 
Chodziłabym do niej mimo wszystko nadal, bo jest dobrym specjalistą, jest ostrożna i wypisuje dużo badań, chucha i dmucha czasem aż na wyrost ale lepiej w te stronę niż w drugą. Ale chciałam się do niej 3 miesiące temu umówić na cytologię i się dowiedziałam że teraz ona tylko ciężarne przyjmuje, więc poszłam do innego lekarza blisko domu o którym wyczytałam dużo pozytywnych opinii, i postanowiłam że teraz u niej poprowadzę ciążę, bo rzeczywiście okazała się bardzo fajna. A nie będę musiała pół dnia sobie rezerwować na wizytę 🙆🏻
 
Jak jestes po 2 stratach to lepiej jakbyś poszła do lekarza i dostała coś na podtrzymanie ciąży ...
Jestem w stałym kontakcie z moim profesorem, poprzednie straty były z powodu zbyt niskiego poziomu progesteronu i nie utrzymywałam ich w poczatkowych tygodniach- jestem po kuracji i wszystkie wyniki są okej. Na betę pojde a jak nie będzie odpowiednio przystała wtedy profesor poda leki. Wszystko na spokojnie a nie na wariackich papierach;)
 
Ja też miałam taka sytuację też piękna beta tyle że ja nie usłyszałam serduszka niestety :( i się okazało że mam poronienie zatrzymane . Zarodek przestał się rozwijać i tyle a beta spadała 2 tyg zanim doszło do krwawienia ... Więc masakra
Tez miałam poronienie zatrzymane, bylas w szpitalu czy sama w domu się „oczyscilas”?
 
@kamejka w Islandi. A dziewczyny jak robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i była jedna kreska potem zrobiłam kolejny 4 dni po í już były dwie kreski to znaczy, że ciąża może być młodsza?
 
Tez miałam poronienie zatrzymane, bylas w szpitalu czy sama w domu się „oczyscilas”?
W domu poroniłam nie chciałam iść do szpitala dostałam skierowanie i czekałam do ostatniej chwili na szczęście ostatni dzień skierowania i się zaczęło w domu . Lekarz był że mna na telefonie jakby coś się działo . Potem wizyta u gina i wszystko się samo oczyściło na szczęście nie musiałam mieć zabiegu ;)
 
reklama
Do góry