reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny:) u mnie w piątek 2 kreseczki ale mocno wyraźne, oczywiście testów Zrobiłam już chyba 5 bo nadal nie dowierzam :) Mam 27 lat i bedzie to moje poerwsze wyczekane i wymarzone bobo❤️W tym roku już niestety dwa razy straciłam ;( nie bylam u lekarza ani na becie ale według kalkulatorów to 5 tc wiec na spokojnie :) termin na 19.06 wiec wybiore sie na badanie pod koniec tygodnia ;) a w kolejnym do lekarza :)
 
reklama
A ja od wczoraj w stresie, bo syna mi coś rozkłada i strasznie się boję, że to bostonka. [emoji37] Podobno w okolicznych przedszkolach jest dużo przypadków. U nas bezpośrednio nie słyszałam, żeby były, ale wiadomo, że zawsze musi być ktoś pierwszy. Oby to było zwykłe zapalenie gardła. [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Teraz się zastanawiam czy nie za szybko będę w 6T4d jak myślicie będzie już widać serduszko?
To zależy, z synem w pierwszej ciąży byłam w 7tc i już pięknie było widać serduszko. Z córką 2 tym samym tygodniu nic nie było widać. Lekarz mówił, że ciąża młodsza ale ja dokładnie wiedziałam kiedy była owulacja i jak mogła być ciąża młodsza... dopiero 2 tygodnie później zobaczyłam serduszko.
 
A ja od wczoraj w stresie, bo syna mi coś rozkłada i strasznie się boję, że to bostonka. [emoji37] Podobno w okolicznych przedszkolach jest dużo przypadków. U nas bezpośrednio nie słyszałam, żeby były, ale wiadomo, że zawsze musi być ktoś pierwszy. Oby to było zwykłe zapalenie gardła. [emoji110][emoji110][emoji110]
Oby to nic poważnego 😊 Moja dwójka dopiero wychodzi z zapalenia oskrzeli i krtani, z synem byłam tydzień temu na pogotowiu tak go kaszel krtaniowy dusił... przez choroby niestety musimy znowu przełożyć testy alergiczne, a prawdopodobnie u niego częste choroby są winą jakiejś alergii...Mnie od środy też coś łapie i zaczęłam brać leki na przeziębienie. Jak w czwartek nie dostałam okresu zrobiłam w piątek na
wszelki wypadek test i jakież było moje zdziwienie jak tam 2 wyraźne kreski 🤣 I oczywiście leki trzeba było odstawić. 🙈
 
Cześć. Przedstawię się. Jestem Kinga mam 25 lat, w domu mam już uroczą córeczkę która ma rok i dwa miesiące. O te ciążę staraliśmy się od lipca. Testy robione w piątek 🙂 ostatnią miesiączkę miałam 6 września termin wypada na 13 czerwca. Dziś 4+6dni. Dla pewności poszłabym na betę, ale mieszkam za granicą i tu bety nie robią. Muszę się umówić na wizytę chciałbym iść w 7 tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zostanę z wami do rozwiązania 🙂jak na razie to mam zawroty głowy, zaczęłam się szybciej męczyć, nerwowość, bóle podbrzusza,kłucia w podbrzuszu i czuje ogólny spadek energi.
Witamy :) ja też miałam 6 września miesiączkę :) to identyczna sytuacja jak moja :) oby nam się udało :)
 
A w poprzedniej ciąży zażywałas coś na podtrzymanie? Czyli beta była ok a i tak doszło do poronienia? Ja mam ciągle korbę że coś jest nie tak
Tak duphaston ale brałam mniejsza dawkę niż teraz :) ja też mam taką korbę pewnie jak każda która jest po stracie ... Tak betę miałam ok 20 tys i długo spadała zanim doszło do poronienia ja 2 tyg czekałam w domu aż to się skończy ...
 
Cześć dziewczyny:) u mnie w piątek 2 kreseczki ale mocno wyraźne, oczywiście testów Zrobiłam już chyba 5 bo nadal nie dowierzam :) Mam 27 lat i bedzie to moje poerwsze wyczekane i wymarzone bobo❤️W tym roku już niestety dwa razy straciłam ;( nie bylam u lekarza ani na becie ale według kalkulatorów to 5 tc wiec na spokojnie :) termin na 19.06 wiec wybiore sie na badanie pod koniec tygodnia ;) a w kolejnym do lekarza :)
Jak jestes po 2 stratach to lepiej jakbyś poszła do lekarza i dostała coś na podtrzymanie ciąży ...
 
reklama
prawidłowa Beta niestety nie gwarantuje, że ciąża się utrzyma. U mnie to w zasadzie nic nie zapowiadało poronienia, beta pieknie rosła, brałam progesteron, najpierw okazało się że ciąża młodsza kilka dni a ja miałam zazwyczaj cykle 28 dniowe. Serduszko biło ale trochę wolniej 110 uderzeń. I z dnia na dzień krwawienie. Ale ja wtedy jakoś od początku negatywnie się nastawialam, mam wrażenie, że przyciągamy złymi myślami niektóre zdarzenia, więc teraz mimo wszystko od pozytywnego testu mam mega pozytywne nastawienie i nawet zbytnio się nie skupiam na objawach itd. Wierzę, że nastawienie ma znaczenie 🙈🥰
Ja też miałam taka sytuację też piękna beta tyle że ja nie usłyszałam serduszka niestety :( i się okazało że mam poronienie zatrzymane . Zarodek przestał się rozwijać i tyle a beta spadała 2 tyg zanim doszło do krwawienia ... Więc masakra
 
Do góry