reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Też tak mam :) też chciałam ale się boje wiec czekam wytrwale do wizyty:) zresztą wiem po pierwszej stracie że beta nie jest wyznacznikiem :)
A w poprzedniej ciąży zażywałas coś na podtrzymanie? Czyli beta była ok a i tak doszło do poronienia? Ja mam ciągle korbę że coś jest nie tak
 
reklama
A w poprzedniej ciąży zażywałas coś na podtrzymanie? Czyli beta była ok a i tak doszło do poronienia? Ja mam ciągle korbę że coś jest nie tak
prawidłowa Beta niestety nie gwarantuje, że ciąża się utrzyma. U mnie to w zasadzie nic nie zapowiadało poronienia, beta pieknie rosła, brałam progesteron, najpierw okazało się że ciąża młodsza kilka dni a ja miałam zazwyczaj cykle 28 dniowe. Serduszko biło ale trochę wolniej 110 uderzeń. I z dnia na dzień krwawienie. Ale ja wtedy jakoś od początku negatywnie się nastawialam, mam wrażenie, że przyciągamy złymi myślami niektóre zdarzenia, więc teraz mimo wszystko od pozytywnego testu mam mega pozytywne nastawienie i nawet zbytnio się nie skupiam na objawach itd. Wierzę, że nastawienie ma znaczenie 🙈🥰
 
Hej. Ja termin na 01.06
Po 13 miesiącach i 2 stratach w końcu się udało i mam nadzieje, że się uda 💕 druga ciąża.
Znam to, ja w tym roku tez dwa razy straciłam ;( a teraz test wyszedł pozytywny, to moja pierwsza ciąża wiec wyczekana i wymodlone😍🙈nie bylam u lekarza ale według kalkulatorów to 5 tc wiec na spokojnie :)
 
Hej. Ja termin na 01.06
Po 13 miesiącach i 2 stratach w końcu się udało i mam nadzieje, że się uda 💕 druga ciąża.


Znam to, ja w tym roku tez dwa razy straciłam ;( a teraz test wyszedł pozytywny, to moja pierwsza ciąża wiec wyczekana i wymodlone😍🙈nie bylam u lekarza ale według kalkulatorów to 5 tc wiec na spokojnie :)
 
reklama
Do góry