reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Oczywiscie, ze nie kazda osoba przytyje, ale w duzej mierze tak. Tak samo jest w nadczynnosci, ze przewaznie sie chudnie, ale wiadomo, nie kazdy.
Dokładnie tak. Każdy organizm jest inny ;) ale zawsze lekarz mi mówił że każdemu mówi żeby chudnąć a ja powinnam przytyć więc coś w tym jest
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy jak koło 7 rano wypiję lekką kawę bez cukru i mleka,to czy o 11 będę mogła zrobić morfologie ?
 
A jak stwierdza się że to zatrucie ciążowe? Jakimi badaniami?
Jeśli pisząc o zatruciu ciążowym macie na myśli cholestazę to robi się chyba jakieś próby wątrobowe 🤔 coś z watraba się bada w każdym razie, nie wiem dokładnie ale tak mi się wydaje. Koleżanka miała w ciąży ale jej objawiło się to strasznym swedzeniem dłoni
Dziewczyny a co myslicie o monitorach oddechu? Ja sie zastanawiam ciagle..
My na pewno będziemy kupować. Wiadomo ze i tak będę doglądać malucha ale z tym urządzeniem będę czuła się choć odrobinę pewniej 🙈 myślę nad tym ale jeszcze nie robiłam porządnego rozeznania
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-02-07-00-11-42-331_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-02-07-00-11-42-331_com.instagram.android.jpg
    194,2 KB · Wyświetleń: 38
Dziewczyny mam pytanie czy jak koło 7 rano wypiję lekką kawę bez cukru i mleka,to czy o 11 będę mogła zrobić morfologie ?
Nie. Morfologia ma być naczczo, jedyne co możesz wypić to kubek (250ml) wody do półgodziny przed pobraniem... Jeśli masz problemy z pobieraniem krwi.
(U mnie inaczej nie pobiorą)
 
Dziewczyny mam pytanie czy jak koło 7 rano wypiję lekką kawę bez cukru i mleka,to czy o 11 będę mogła zrobić morfologie ?
Naczco to naczco. Niestety. Kawa to kofeina nie wazne w jakiej dawce ale zaburza wynik. Mialam taka pacjentke ktora miala na 12 morfologię. Do 12.. nic nie mogla jesc ani pic za duzo. Masakra.
 
Naczco to naczco. Niestety. Kawa to kofeina nie wazne w jakiej dawce ale zaburza wynik. Mialam taka pacjentke ktora miala na 12 morfologię. Do 12.. nic nie mogla jesc ani pic za duzo. Masakra.
To słabo.Ciężko mi wstać bez kawy.Niby mogłabym pójść o 7 rano zrobić.ale nie uśmiecha mi się stać godzinę na mrozie w kolejce przed laboratorium czekając aż wszystkie staruszki załatwią swoje sprawy.
 
reklama
To słabo.Ciężko mi wstać bez kawy.Niby mogłabym pójść o 7 rano zrobić.ale nie uśmiecha mi się stać godzinę na mrozie w kolejce przed laboratorium czekając aż wszystkie staruszki załatwią swoje sprawy.
Ale jak jest otwarte na 8 to wchodzisz bez kolejki. Jesteś w ciąży i możesz zostać przyjęta bez kolejki.
 
Do góry