reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

To słabo.Ciężko mi wstać bez kawy.Niby mogłabym pójść o 7 rano zrobić.ale nie uśmiecha mi się stać godzinę na mrozie w kolejce przed laboratorium czekając aż wszystkie staruszki załatwią swoje sprawy.
Może pomożesz przez tą godzinę jakiejś zająć kolejkę do stu innych specjalistów 🤣🤣🤣
 
reklama
To słabo.Ciężko mi wstać bez kawy.Niby mogłabym pójść o 7 rano zrobić.ale nie uśmiecha mi się stać godzinę na mrozie w kolejce przed laboratorium czekając aż wszystkie staruszki załatwią swoje sprawy.
A nie możesz online się umówić na konkretną godzinę?? Wiem, że na pewno alab ma taką możliwość i teraz jak pójdę na krew to też będę się umawiać online bo się wchodzi bez kolejki
 
Rozumiem,Ale powiem Ci,że jak szłam na badanie obciążenia glukozą i wiedziałam ,że mogę bez kolejki,to weszłam ale i tak mi było głupio jakoś 😅
Nie korzystasz z tego przywileju cale zycie tylko raz na jakis czas w ciąży więc ja bym korzystała. Nie jestes caly czas więc raz na jakis czas wykorzystaj to. Ja jeszcze nie skorzystałam ale wiem, ze w marcu skorzystam nawet jak beda nieprzyjemne komentarze.
 
Nie korzystasz z tego przywileju cale zycie tylko raz na jakis czas w ciąży więc ja bym korzystała. Nie jestes caly czas więc raz na jakis czas wykorzystaj to. Ja jeszcze nie skorzystałam ale wiem, ze w marcu skorzystam nawet jak beda nieprzyjemne komentarze.
Hehe no niby tak.Niektóre stare baby to i tak się pchają przede mnie np w sklepie nawet jak widzą ,że mam jedną rzecz i brzuszek.Takie są najgorsze.
 
Hehe no niby tak.Niektóre stare baby to i tak się pchają przede mnie np w sklepie nawet jak widzą ,że mam jedną rzecz i brzuszek.Takie są najgorsze.
Przed takie wpycham się z premedytacją 🤣
Ale w lab sami wołają ciężarne, więc nie czekam... Od razu z rejestracji dzwonią do pokoju pobrań żeby wywołali...
 
Przed takie wpycham się z premedytacją 🤣
Ale w lab sami wołają ciężarne, więc nie czekam... Od razu z rejestracji dzwonią do pokoju pobrań żeby wywołali...
Ja w lab wchodzę zawsze bez kolejki ale to sporadycznie bo mam ciocie w lab na szpitalu i np jutro ona przyjedzie pobrać mi krew w domu plus zabierze mocz i zbada 🙈❤️
 
Ja w lab wchodzę zawsze bez kolejki ale to sporadycznie bo mam ciocie w lab na szpitalu i np jutro ona przyjedzie pobrać mi krew w domu plus zabierze mocz i zbada 🙈❤️
Nie zrobiłabym tego rodzinie - nikt z najbliższych nie odważyłby się pobrać mi krwi 🤣 (mają pielęgniarki takie problemy, że w jednym szpitalu jak się pojawiałam na oddziale - cyklicznie w wakacje przez 5 lat - to wołali pielęgniarki anestezjologiczne, bez podejmowania chociażby próby pobrania)...

Ps. Mama pielęgniarka chirurgiczna - u niej w pracy jak byłam dzieckiem też zawsze któraś z lab musiała, nie dałam mamie (mama w tym czasie mogła patrzeć, ew. Papirologie ogarniać) 🤣
 
Dziewczyny, czaje się na coś w tym stylu Link do: 6-elementowa pościel do łóżeczka Velvet Gąski [PREMIUM] - Owieczka.com.pl
Ale nie wiem, na ile to są rzeczywiście potrzebne rzeczy. Jakiś rozek wiadomo że chciałabym mieć. Kokon tez wydaje mi się super rzeczą, ale zastanawiam się czy to jest jakby bezpieczne? Dziecko leżąc w takim kokonie się nie udusi? Wiem że to głupie pytanie, wybaczcie. No i tak samo ten warkoczowy ochraniacz do łóżeczka - z jednej strony wydaje mi się mieć on sens, ale co jak już jakieś większe dziecko przekręci się na bok i udusi takim materiałem, to już może lepiej żeby uderzyło się w szczebelki. No i w ogóle jak śpią małe dzieci? Bo w sumie też nie wiem, czy pod kołderką... Tak wysyłam Wam taki zestaw to wglądu, bo nie wiem czy byłby sens kupować wszystko z niego (też wolałabym poszukać używanego jak coś). Może połowa z tych rzeczy jest zbędna albo wręcz stwarzająca potencjalne zagrożenie.
A może któraś z mam ma doświadczenie z tą firmą i może się wypowiedzieć, czy te rzeczy są ok jakościowo itp? :)
Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że szkoda na to kasy 🙈
 
reklama
Dziewczyny, czaje się na coś w tym stylu Link do: 6-elementowa pościel do łóżeczka Velvet Gąski [PREMIUM] - Owieczka.com.pl
Ale nie wiem, na ile to są rzeczywiście potrzebne rzeczy. Jakiś rozek wiadomo że chciałabym mieć. Kokon tez wydaje mi się super rzeczą, ale zastanawiam się czy to jest jakby bezpieczne? Dziecko leżąc w takim kokonie się nie udusi? Wiem że to głupie pytanie, wybaczcie. No i tak samo ten warkoczowy ochraniacz do łóżeczka - z jednej strony wydaje mi się mieć on sens, ale co jak już jakieś większe dziecko przekręci się na bok i udusi takim materiałem, to już może lepiej żeby uderzyło się w szczebelki. No i w ogóle jak śpią małe dzieci? Bo w sumie też nie wiem, czy pod kołderką... Tak wysyłam Wam taki zestaw to wglądu, bo nie wiem czy byłby sens kupować wszystko z niego (też wolałabym poszukać używanego jak coś). Może połowa z tych rzeczy jest zbędna albo wręcz stwarzająca potencjalne zagrożenie.
A może któraś z mam ma doświadczenie z tą firmą i może się wypowiedzieć, czy te rzeczy są ok jakościowo itp? :)
Za dużo nie ma co kupować do łóżeczka bo i tak tego nie użyjesz:) rożek na.lato jakoś cienki najlepiej bawełniany lub muślinowy łóżeczka i prześcieradło i ewentualnie ochraniacz na później bo na początku dziecko i tak się nie rusza w nocy praktycznie. Coś do otulenia maluszka lekkiego bo jednak będzie już bardziej letnio niż wiosennie:)
 
Do góry