reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ten o noworodkach/niemowlakach...
bardzo dziękuję!
 
reklama
O rety! Oby już wszystko bylo dobrze!

U mnie natomiast wysyp zainteresowania ze strony sąsiadów. A czemu to tak rzadko mnie widać, a czemu do pracy nie chodzę :D a jak mówię, że przybędzie nam lokatorów to taka radość i gratulacje :D i żeby nie było. Pytania sąsiadów nie są wścibskie. Mam cudownych sasiadów, ktorych znam caaaałe życie więc każdy o każdego się martwi :D
 
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że dziwny lekarz...🤔 Od zawsze słyszałam że pierwsze ważne USG wykonuje się do 14 tygodnia a połówkowe do 22. To moja czwarta ciąża i jeszcze mi lekarz nie powiedział że połówkowe może być np w 25 tygodniu🤔 hmmm ja bym chyba spróbowała iść jeszcze do innego lekarza zrobić USG.
Chodze prywatnie. To taki lekarz co czasem też przyjmuje na nfz ale ogólnie połówkowe to prywatnie. I taki test. Ogólnie wyszło na to z mam jeszcz jutro przyjść i powtórzymy żeby chociaż dzidziuś pokazał buźkę .. ale to tylko dlatego z ja powiedziałam że: " chyba jednak dokładniej jest zrobić to teraz..." I wtedy dopiero przytaknął... " Ale ogólnie to moja druga ciąża ale też się nigdy z tym nie spotkałam. Wkoncu po coś to jest że ma być połowa ciąży a nie np. 26 tydzień ....
 
O rety! Oby już wszystko bylo dobrze!

U mnie natomiast wysyp zainteresowania ze strony sąsiadów. A czemu to tak rzadko mnie widać, a czemu do pracy nie chodzę :D a jak mówię, że przybędzie nam lokatorów to taka radość i gratulacje :D i żeby nie było. Pytania sąsiadów nie są wścibskie. Mam cudownych sasiadów, ktorych znam caaaałe życie więc każdy o każdego się martwi :D
Miło:) fakt, że w kurtce zimowej to przyczyna zmian jest mało widoczna :)
 
Hej dziewczyny 😊 od dłuższego czasu nie zaglądałam na to forum ale powoli wszystko nadrabiam 😉
Jestem po dzisiejszym USG połówkowym i wszystko jest w porządku ❤️
Rośnie zdrowa dziewczynka, waży 415 gram 😁 termin mam na 2.06 więc możecie mnie dopisać do kalendarza
To idziemy równo ja mam na 3.06 😁
 
Chodze prywatnie. To taki lekarz co czasem też przyjmuje na nfz ale ogólnie połówkowe to prywatnie. I taki test. Ogólnie wyszło na to z mam jeszcz jutro przyjść i powtórzymy żeby chociaż dzidziuś pokazał buźkę .. ale to tylko dlatego z ja powiedziałam że: " chyba jednak dokładniej jest zrobić to teraz..." I wtedy dopiero przytaknął... " Ale ogólnie to moja druga ciąża ale też się nigdy z tym nie spotkałam. Wkoncu po coś to jest że ma być połowa ciąży a nie np. 26 tydzień ....
Dokładnie. Ważne że powtórzy usg 🙂 te terminy USG są podobno ważne bo podobno z tych rozmiarów dzidziusia lekarz może wykluczyć jakieś choroby.
 
cześć! prośba o dopisanie mnie do kalendarza - 13.06 termin, zdrowa dziewczynka, mam nadzieję, że wyczerpałam pulę nieszczęść, bo najpierw covid, teraz niefortunny upadek i szwy na głowie, dziewczyny uważajcie na siebie:)
Ojoj trzymaj się i uważaj.Ja co roku jeżdżę na łyżwach bo to uwielbiam A w tym roku nawet chłopak mi zabronił 😅.Trzeba uważać bo ta zima jest wyjątkowo śliska.
 
reklama
Do góry