reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny myślała któraś z was o dostawcę na sam początek a w późniejszym czasie łóżeczko? Przy synu miałam łóżeczko i nie wiem jak to jest korzystać z dostawki może któraś z was miała?
My mamy łóżeczko, którego jeden bok można zastąpić taką belką i robi się dostawka. Zwykłe drewniane, o normalnych wymiarach. Mi się przy poprzednich dzieciach sprawdzało bardzo fajnie. Cena normalna, żadna wygórowana. A nie chciałam mieć dwóch mebli :)
 
reklama
Ja do tej pory to pewnie ze12 kg przytyłam.2 tygodnie temu było 69 to teraz może nawet i 13.Boję się ,że skończę z wagą ponad 80kg.Chłopak niby mówi,że tak bardzo nie widać po mnie,ale ja widzę.Nogi i piersi całe popękane.😢😢😓Sama jestem sobie winna bo niczego sobie nie odmawiam,ale chyba pora zacząć.Mam nadzieję, że synek nie da mi odpocząć i tym samym pomoże mi schudnąć😅
Ja 7kg do przodu i też wszyscy mówią że nie widać-ja widzę i czuje 😅, ale najbardziej przerażają mnie rozstępy na brzuchu, w sensie nie mam ich ale boję się że się pojawią 🤔
 
Ja 7kg do przodu i też wszyscy mówią że nie widać-ja widzę i czuje 😅, ale najbardziej przerażają mnie rozstępy na brzuchu, w sensie nie mam ich ale boję się że się pojawią 🤔
Co do rozstępów trzeba się po prostu pogodzić z myślą, że tak czy siak się pojawią i to całkiem naturalne 🙂 może lepiej Ci będzie jak poczytasz jak z nimi walczyć po porodzie, peelingi, kremy, ruch itp 😊 jest to genetyczne, ja będę miała na pewno 🤭
 
Echh zazdroszczę Wam dziewczyny, jak wiecie że wszystko jest ok. Ja się ciągle stresuje tymi poszerzonymi komorami... Oby to była fizjologia mojego malucha po prostu a nie jakąś nieprawidłowość. Czytałam nawet u mamyginekolog że to dosyć częste odchylenie od normy w usg połówkowym a wcale nie znaczy że musi być źle
Nie martw się na zapas. Jak byłam w ciąży z córką to ginekolog na USG też mi powiedział o poszerzonych komorach i bardzo się martwiłam. Kazał mi przyjść po dwóch tygodniach na USG żeby zobaczyć czy to się unormowało. To ile stresu zjadłam i ile głupot wyczytałam wtedy w internecie na ten temat to szok. Na USG poszłam i okazało się że wszystko jest w normie:) to się zdarza... Córka ma prawie 12 lat i jest ok:) będzie dobrze😊
 
My mamy łóżeczko, którego jeden bok można zastąpić taką belką i robi się dostawka. Zwykłe drewniane, o normalnych wymiarach. Mi się przy poprzednich dzieciach sprawdzało bardzo fajnie. Cena normalna, żadna wygórowana. A nie chciałam mieć dwóch mebli :)
A mogłabyś mi wysłać jakiegoś linka bo są różne te łóżeczka
 
Co do rozstępów trzeba się po prostu pogodzić z myślą, że tak czy siak się pojawią i to całkiem naturalne 🙂 może lepiej Ci będzie jak poczytasz jak z nimi walczyć po porodzie, peelingi, kremy, ruch itp 😊 jest to genetyczne, ja będę miała na pewno 🤭
Ja się smaruję mustelą.Na udach pojawiają się nowe,Ale brzuch na razie czysty.Nie wiem od czego to zależy bo wydaje mi się,że mimo wszystko bardziej urósł niż nogi 🤔
 
Ja się smaruję mustelą.Na udach pojawiają się nowe,Ale brzuch na razie czysty.Nie wiem od czego to zależy bo wydaje mi się,że mimo wszystko bardziej urósł niż nogi [emoji848]
Przeczytałam, że smarujesz się nutellą [emoji50] [emoji38]
Ja w pierwszej ciąży smarowałam się codziennie, było super..do ostatniego miesiąca. Najpierw poszedl mi jeden rozstęp wieczorem..rano jak wstałam cały brzuch był w zebrę..
 
Ja się smaruję mustelą.Na udach pojawiają się nowe,Ale brzuch na razie czysty.Nie wiem od czego to zależy bo wydaje mi się,że mimo wszystko bardziej urósł niż nogi 🤔
Też się smaruję Mustela i zwykłym balsamem, na razie nic nie mam, ale w rodzinie rozstępy pojawiają się na sam koniec ciąży 😅
Przeczytałam, że smarujesz się nutellą [emoji50] [emoji38]
Ja w pierwszej ciąży smarowałam się codziennie, było super..do ostatniego miesiąca. Najpierw poszedl mi jeden rozstęp wieczorem..rano jak wstałam cały brzuch był w zebrę..
Moja siostra miała tak samo, że do 37tc nic, a później z dnia na dzień się pojawiły rozstępy. U mnie pewnie będzie tak samo 😅

Byłam dzisiaj na badaniach połówkowych, na 100% będzie dziewczynka ❤️ wszystko prawidłowo rozwinięte, całe 339g szczęścia (20+1) 💓
 
reklama
Też się smaruję Mustela i zwykłym balsamem, na razie nic nie mam, ale w rodzinie rozstępy pojawiają się na sam koniec ciąży 😅

Moja siostra miała tak samo, że do 37tc nic, a później z dnia na dzień się pojawiły rozstępy. U mnie pewnie będzie tak samo 😅

Byłam dzisiaj na badaniach połówkowych, na 100% będzie dziewczynka ❤️ wszystko prawidłowo rozwinięte, całe 339g szczęścia (20+1) 💓
Cudownie ❤️
 
Do góry